Close

Strona 5 z 391 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 3909
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    Mysle, ze majac ustawione co sie potrzebuje w menu i skupiajac sie na fotografii spokojnie sie zrobi z 1500 zdjec na 1 ladowaniu.
    Czy ja dobrze czytam? Przecież to by było w zasadzie na poziomie lustrzanki? Aż tak dobrze?
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  2. #42

    Domyślnie

    Czy vr matrycy automatycznie się wyłącza po podkręceniu statywu ?
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  3. #43

    Domyślnie

    Mnie interesuje ten aparat pod względem filmowania. Ile zajmują pliki w 4k i full HD w 100 klatkach. Z D810 full HD w 50 to około 250-300 mb na minutę. Więc w Z6 będzie więcej bo większa rozdzielczość i więcej klatek. Dwa czy da się zrobić podgląd na telefon podczas nagrywania. Czy snapbrige to ogarnia? Swoją zamawiam w weekend. Szkoda, że nie wiedziałem o promocji na 11. Mi taka gdzie dostanę kartę styknie.
    D810, D4, Z6 Nikory 14-24, 24-70, 70-200, 14-30S, 24-70S Sigmy Art 35, 85, 105. 3x Reporter TTL200, SB900 i kilka YG, Ronin S, Ninja Flame, Tascam70d, Saramonic UwMic9

  4. #44

    Domyślnie

    @karolt: nie wydaje mi sie zeby liczba 1500 zdjec byla niemozliwa do osiagniecia. Ja wyczerpalem aku przy lekko ponad 1050 fotek, ale wiadomo, ze bardziej sie bawilem ustawieniami, menu. Jak to przy pierwszym kontakcie z nowym sprzetem.

    @
    QubaKpl: nie mam pojecia. sprawdze, ale wydaje mi sie, ze sie automatycznie wylaczalo.

    @
    KrzysztofKozicki: wieczorem podam info ile wazy minuta 4k i FHD@100 oraz Snapbridge podglad.

    Nie wiem wlasnie jak to jest z darmowa karta bo zdaje sie, ze nigdzie oficjalnego info, ze jest dodawana nie ma. Ja spotkalem sie z informacja, ze tylko mialy byc do zestawu Z6 zamowionego w pre-orderze, czyli przed 16 listopada (mozliwe ze 29 listopada bo taki byl pierwotny termin).

    Pojawil sie temat teatru przez chwile, wiec dodam, ze aparat jest niesamowicie cichy. Zarowno z migawka mechaniczna jak i efcs. Tryb cichego fotografowania to juz rewelacja jesli chodzi o robienie zdjec w ciszy.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  5. #45

    Domyślnie

    @HYPER a jak jest z tym AF-C przetestowałeś już dokładniej ?

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta

    Pojawil sie temat teatru przez chwile, wiec dodam, ze aparat jest niesamowicie cichy. Zarowno z migawka mechaniczna jak i efcs. Tryb cichego fotografowania to juz rewelacja jesli chodzi o robienie zdjec w ciszy.
    To ogromna zaleta bezluster, można wreszcie swobodnie robić zdjęcia na spektaklu .
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To ogromna zaleta bezluster, można wreszcie swobodnie robić zdjęcia na spektaklu .
    To prawda. Dlatego śledzę wątki o Zetkach.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    A wiec moja Z6 wlasnie do mnie dotarla.
    Teraz laduje aku, wiec wrazenia z obslugi i pierwsze zdjecia za chwile.

    Tak na szybko to za kwote 9499zl otrzymalem Z6 + FTZ + Sony XQD 64GB. Cena za samo body wychodzi 7600zl. Jak dla mnie rewelacja.

    Druga uwaga to, ze aparat jest produkowany w Japonii. Juz nie pamietam kiedy mialem aparat nikona wyprodukowany w Japonii. Niby nic, ale to mily smaczek.
    Nie mam zadnego szkla natywnego Z, wiec na pierwszy ogien pojdzie Nikkor 24-70/2,8 i Sigma Art 35/1,4

    Postaram sie regularnie dopisywac wrazenia z uzytkowania.
    Co do karty to dodano mi szybką kartę Sony 64GB, ale ja zamawiałem dużo wcześniej.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    To prawda. Dlatego śledzę wątki o Zetkach.
    No ja już od pewnego czasu to ćwiczę ale muszę coś kupić z lepszym AF i lepszym wysokim iso....
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #50

    Domyślnie

    Również zastanawiam się nad kupnem Z6 ale nie wiem czy brać go z obiektywem 24-70 czy też pozostać przy moim 24-120 też f4. Czy byłyby jakieś korzyści z tego nowego obiektywu w duecie z Z6. Oczywiście, wiem że stracę 50mm na ogniskowej. Zastosowanie typowo amatorskie.

Strona 5 z 391 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  3. Nikon D600 w praktyce.
    By Jacek_Z in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2924
    Ostatni post / autor: 06-08-2019, 14:48
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •