Close

Strona 286 z 391 PierwszyPierwszy ... 186236276284285286287288296336386 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 851 do 2 860 z 3909
  1. #2851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Ps. Art 85.1.4 waży 1,1 kg, Sony 85/1.4 800g, jak będziesz szukał miniaturyzacji to wiesz, gdzie znajdziesz (i grip zdaje się jest)
    Jest jeszcze Samy 85/1.4, waga 568 g i świetna optyka Choć nie aż tak świetna jak u Sigmy.

  2. #2852
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to kupcie sobie adapterowca techart i podpinajcie te soniaczowe obiektywy do Zetki, jaki problem ?

  3. #2853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to kupcie sobie adapterowca techart i podpinajcie te soniaczowe obiektywy do Zetki, jaki problem ?
    Ceny kart XQD i cena Z7.

  4. #2854

    Domyślnie

    wreszcie pojawiło się coś na temat /wykres/, mialem nadzieję,że skończy sie ta przepychanka...i nic

    rozczulacie się nad specyfikacjami, a podstawą jest ergonomia, żeby móc korzystać z aparatu, najpierw muszę go bezstresowo trzymać. Z tego powodu na dzień dobry wykluczyłem kiedyś A7 -3, czy s6300 czy N5600.
    przenieście sobie tę dyskusję w inny wątek, i moje zdanie też wypieprzcie

  5. #2855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to kupcie sobie adapterowca techart i podpinajcie te soniaczowe obiektywy do Zetki, jaki problem ?
    Problem jest taki, że to chiński wynalazek i nikon nie daje gwarancji, że będzie to w przyszłości działać Już teraz tak średnio to działa i jeszcze do tego dochodzi strach, że by mi aparat upiekło (i cały czas mnie zastanawiają słowa Cichego odnośnie tego techarta). Poza tym kupować Z by używać ją z obiektywami FE to chyba mało logiczne skoro są aparaty z natywnym mocowaniem? W tej chwili to trochę tak jak specjalnie kupować Sony by do niego podłączać obiektywy Canona. Niby można, ale po co skoro jest Canon R?

  6. #2856

    Domyślnie

    starczy tych teorii spiskowych

    Na temat: W tym poście https://www.dpreview.com/forums/thread/4462836
    autor opisuje ze na 1295 zdjęć zrobionych w ruchu Z6 z Face/Eye Detection tylko 3 miał nieostre, co niewątpliwie jest imponującym wynikiem.

  7. #2857

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Ceny kart XQD i cena Z7.
    Czekaj, a które Sony z dużą matrycą jest tańsze? A7RIII jest tańsze o cenę ładowarki, którą trzeba sobie dokupić, a A7RIV droższe o prawie 5 tyś... XQD? A ile dasz za kartę SD do Sony, która obsłuży zapis tak wielkich rawów, jakie są z matryc 40 MPX+? To jest zabawne, licytujemy się o 300 gram i 400 zł
    Ps. Czyżbyś jednak chciał spróbować magii pełnej klatki? Jeżeli tak to pamiętaj - walizka na szkła i worek kasy będzie potrzebny

  8. #2858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Dobre. Powiem więcej - bardzo dobre. Prawie genialne.
    Wyczytałeś to gdzieś, czy sam wymyśliłeś?
    Z gwiazd- planety mi tak powiedziały.

    Do sedna- adapter fajna sprawa ale myślę że tylko w okresie przejściowym gdy zmieniamy system lub widzimy w nim braki (np. tele). Natywne adaptery dają chociaż pewność że nie narobią głupot z obiektywem/aparatem.
    Wynalazki z PRC mają dać efekt (działać w miarę poprawnie) ale czasami mają efekty uboczne w postaci zjadania baterii, świrowania AF, grzania styków i innych kwiatków.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  9. #2859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Czekaj, a które Sony z dużą matrycą jest tańsze? A7RIII jest tańsze o cenę ładowarki, którą trzeba sobie dokupić, a A7RIV droższe o prawie 5 tyś... XQD? A ile dasz za kartę SD do Sony, która obsłuży zapis tak wielkich rawów, jakie są z matryc 40 MPX+? To jest zabawne, licytujemy się o 300 gram i 400 zł
    Ps. Czyżbyś jednak chciał spróbować magii pełnej klatki? Jeżeli tak to pamiętaj - walizka na szkła i worek kasy będzie potrzebny
    Dawno mnie nie było. Pasjonujący wątek, takie trochę leczenie nikonowskich kompleksów względem Sony?

    P.s. Żadnej ładowarki do A7riii dokupować nie trzeba, systemowa jest częścią zestawu. ?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  10. #2860
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Ceny kart XQD i cena Z7.
    No to bierz soniaka A7rII i masz SD.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Problem jest taki, że to chiński wynalazek i nikon nie daje gwarancji, że będzie to w przyszłości działać Już teraz tak średnio to działa i jeszcze do tego dochodzi strach, że by mi aparat upiekło (i cały czas mnie zastanawiają słowa Cichego odnośnie tego techarta). Poza tym kupować Z by używać ją z obiektywami FE to chyba mało logiczne skoro są aparaty z natywnym mocowaniem? W tej chwili to trochę tak jak specjalnie kupować Sony by do niego podłączać obiektywy Canona. Niby można, ale po co skoro jest Canon R?
    Nie wiem ale mi też różne dziwne rzeczy do głowy przychodzą i często okazuje się że to przekombinowane.

Strona 286 z 391 PierwszyPierwszy ... 186236276284285286287288296336386 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  3. Nikon D600 w praktyce.
    By Jacek_Z in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2924
    Ostatni post / autor: 06-08-2019, 14:48
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •