Close

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 112
  1. #71
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Potwierdzam, gwarancja 5 lat po rejestracji jest na sprzęt zakupiony bezpośrednio z amazon.

  2. #72

    Domyślnie

    Pytanie do posiadaczy Tamrona z zetkami: u Was na AF-S jak obiektyw ustawi ostrość to jest w punkt czy jest tendencja do lekkiego korygowania ustawienia ostrości? Pytam bo dostałem taką informację od jednego z posiadaczy obiektywu.

  3. #73
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma tego efektu "pompowania" od obiektywu tylko jeśli AF w Z6 nie wyrabia od kiepskich warunków to wtedy masz ale to dotyczy wszystkich obiektywów mniej lub bardziej zauważalne od modelu i technologii napędu w obiektywie.
    Do obiektywu można się przywalić jedynie za słyszalną pracę silnika AF.
    Obiektyw nadal od pół roku w świetnej cenie, poniżej 2000zł normalnie do kupienia nowy z gwarancją, więc jest to zaskakująco niska cena jak za taką jakość.

  4. #74

    Domyślnie

    Doradźcie proszę. Mam 35 i 85 na fx .Fotografuje tylko i wyłącznie ludzi - tylko to mnie interesuje jak widzę jakieś piękne zdjęcie lasu albo magazynu ze świetnym światłem to w duchu sobie mówie - no jakby tam jeszcze był człowiek to byłby sztos. Od bardzo długiego czasu choruje na ten obiektyw. Niby około 2000 za ten obiektyw to nie dużo - ale jak się okaże, że to nie dla mnie obiektyw to jednak dużo jak na taką fanaberie. Już nawet szukam czegoś tańszego żeby nie bolało jak się okaże że taki szeroki kąt to nie to, ale wszystko jest drogie - za kilka stów można coś znależć taniej ale znaaacznie gorzej. Robi ktoś tym obiektywem zdjęcia sytuacyjne ludzi ? Mógłby się podzielić ?

  5. #75

    Domyślnie

    Jakby nikt nie miał, to:
    1.
    Zerknij tu. Może coś znajdziesz;
    2.
    Ilko Allexandroff używa/ł sporo C17-40. Szkło nie to, ale ogniskowe zbliżone.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #76

    Domyślnie

    Masz dodatkowo opcje albo wypożyczenia sprzętu na kilka dni albo po prostu kupić i później odsprzedać. Rynku wtórnego na te obiektywy nie ma bo nikt kto to kupił ich nie sprzedaje, zapewne są jakieś wyjątki.

    Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
    Kiedyś: Nikon D70, Nikon D90, Nikon D7100
    Teraz: Nikon D750 + Tamron 24-70, Tamron 90 macro, Sigma 70-200, Nikkor 50

  7. #77

    Domyślnie

    Dokładnie, tak. W Krakowie w fotoplusie można wypożyczyć.

  8. #78
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Kup na amazon i jak masz 30 dni zwrot bez kłopotu ale wątpię żebyś oddawał bo przy tej cenie nie ma żadnej konkurencji.

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pitermaster Zobacz posta
    Masz dodatkowo opcje albo wypożyczenia sprzętu na kilka dni albo po prostu kupić i później odsprzedać. Rynku wtórnego na te obiektywy nie ma bo nikt kto to kupił ich nie sprzedaje, zapewne są jakieś wyjątki.

    Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
    Przez dwa miesiące z ciekowości sprawdzałem i były tylko dwie ciekawe oferty. Mnie siadła jedna z nich. Szkiełko mogę polecić, jest więcej niż w dobrej relacji cena/jakość.

  10. #80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabur Zobacz posta
    Przez dwa miesiące z ciekowości sprawdzałem i były tylko dwie ciekawe oferty. Mnie siadła jedna z nich. Szkiełko mogę polecić, jest więcej niż w dobrej relacji cena/jakość.
    Ja przed zakupem mojej sztuki na amazonie też chyba z 3 miesiące non stop szukałem ofert. Była w tym czasie jedna, które ktoś z chin przywiózł.

    Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
    Kiedyś: Nikon D70, Nikon D90, Nikon D7100
    Teraz: Nikon D750 + Tamron 24-70, Tamron 90 macro, Sigma 70-200, Nikkor 50

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. TAMRON 24-70 f2,8 VC USD - test obiektywu
    By Maart in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-10-2013, 12:07
  2. Tamron 17-50 2.8 - zrobilem test ostrzenia czy jest ok?
    By rathan in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-04-2013, 21:04
  3. TEST - tamron kontra nikkor 55-200
    By bogdi64 in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 23:30
  4. Test obiektywu Tamron 10-24/3.5-4.5
    By mjr in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-04-2009, 02:28
  5. Mini test Tamron 28-75 vs Kit
    By Robert S. in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 28-10-2005, 20:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •