Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Giewont

  1. #1

    Domyślnie Giewont

    Z nieco innej perspektywy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8619-HDR2-Edit1280.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	386,9 KB
ID:	16374

  2. #2

    Domyślnie

    i w panoramę z poprzednim i bedzie miało ręce i nogi... Dalej prosi się o prawą stronę
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Prawa strona jest dociążeniem śpiącego rycerza. I spektakl na niebie z prawej równoważy ciężkość po lewej. Moim zdaniem jest całkiem ok, choć jak Seba napisał może brakować czegoś po prawej. Ale ta praca i tak ma niepowtarzalny klimat bo wiele się dzieje kolorystycznie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    i w panoramę z poprzednim i bedzie miało ręce i nogi... Dalej prosi się o prawą stronę
    Popracuję też i nad prawą stroną choć dla mnie tą równowagą są żeberkowe chmury

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Prawa strona jest dociążeniem śpiącego rycerza. I spektakl na niebie z prawej równoważy ciężkość po lewej. Moim zdaniem jest całkiem ok, choć jak Seba napisał może brakować czegoś po prawej. Ale ta praca i tak ma niepowtarzalny klimat bo wiele się dzieje kolorystycznie.
    Dzięki Właśnie o to mi chodziło, kolor i pracujące niebo grają tu pierwsze skrzypce.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja biore bez zastrzezen kadrowych. Jest ladny kolor, spektakl swiatla.

    Dzielac wlos na czworo to gdzieniegdzie na niebie zbliza sie niebezpiecznie do przepalu. ale jakby to poprawic to mam wrazenie zeby troche zycia z nieba zostalo zabrane. Nie jestem pewien czy ja bym tez tak ciemno to widzial, i nie mam tu na mysli wyciaganai z cieni, tylko moze lekka korekte EV na plus miejscowo lub globalnie. Ale z dryugiej strony to sa tak drobne niuanse i w sumie indywidualne gusta, a ty chciales po prostu tak.

    Takzze podsumowujac, mi sie podoba.

    Chyba to nie jest bezposrednio z Glodowki, tylko troche blizej Bukowiny Tatrzanskiej strzelone?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ja biore bez zastrzezen kadrowych. Jest ladny kolor, spektakl swiatla.

    Dzielac wlos na czworo to gdzieniegdzie na niebie zbliza sie niebezpiecznie do przepalu. ale jakby to poprawic to mam wrazenie zeby troche zycia z nieba zostalo zabrane. Nie jestem pewien czy ja bym tez tak ciemno to widzial, i nie mam tu na mysli wyciaganai z cieni, tylko moze lekka korekte EV na plus miejscowo lub globalnie. Ale z dryugiej strony to sa tak drobne niuanse i w sumie indywidualne gusta, a ty chciales po prostu tak.

    Takzze podsumowujac, mi sie podoba.

    Chyba to nie jest bezposrednio z Glodowki, tylko troche blizej Bukowiny Tatrzanskiej strzelone?
    Dzięki wielkie. Co do jasnych partii to masz rację. Jak za bardzo przyciemniłem to straciło blask. A tak mieści się w histogramie.
    Co do miejsca to zdjęcie z Łapszanki.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Giewont
    By _Ocean_ in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 17:14
  2. [ Krajobraz ] Giewont
    By hardcore in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 19:15
  3. [ Krajobraz ] Giewont
    By Włochacz in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:51
  4. [ Krajobraz ] Giewont...
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-11-2011, 19:15
  5. [ Krajobraz ] Giewont
    By gluzmen in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 13:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •