Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
Erie niby racja, ale ja tempów i programów które się mocno rozrastają (ewentualnie ich katalogów tymczasowych) nie trzymam na systemowym i dlatego nigdy mi nie brakło tych 10GB, aczkolwiek nie uważam się za eksperta i nie namawiam nikogo stosowania swoich ustawień, wg. mnie partycja systemowa ma zawierać wszystko to co jest nie zbędne i w miarę możliwości nie zmienne, dlatego nigdy nie trzymam na niej dokumentów, nie instaluje gier i innych bzdetów, to wszystko idzie na inne partycje, dlatego w razie awarii systemu potrzebuje tylko kilka minut na jego naprawę, ale już się nie wymądrzam każdy ma swój patent na te sprawy
i ja też dodam że dobrze jest jak Gawronnek pisze większe aplikacje z dużymi "TEMPami" itp instalować na innych partycjach niż systemowa (a wielkość systemowej około 10-15GB styknie), dodatkowo przy zawirusowaniu partycji systemowej, możwemy z tych tempów czy innych zapisanych przez te aplikacje ustawień odzyskać jakieś dane, bez wchodzenia w "obszar zawirusowany" p. systemowej