Close

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 223
  1. #211

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Myślałem, że poprzesz czymś te swoje dyrdymały... Myliłem się. Powodzenia w używaniu tego czego używasz
    No to masz ...wiem ,wiem ,znou youtube ,ale tam sa tylko takie fajne porównania chyba kolejni dostali kasę od tamrona i pimpuja to badziewie a widze stopke to już wiem skąd spinka ,tez nie lubie wydawać zle pieniedzy ,ale wiesz co chłopaki tam powyżej pisali ,żę te zoomy 2.8 to jakaś kiszka , ponoć te f4 teraz rzadzą ,a zwłaszcza sigmy ,więc pomyśl nad tym bo widzę ,że masz aż dwa

    https://www.youtube.com/watch?v=zu0AawE73C8

  2. #212

    Domyślnie

    @przemu
    Jak czytam i z pewnością inni też to czytają to Twoja wiedza i wszelkie doświadczenie opierają się na recenzjach i jako główna baza wiedzy to You Tube, gratuluje

  3. #213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemu Zobacz posta
    a widze stopke to już wiem skąd spinka ,tez nie lubie wydawać zle pieniedzy
    Spinka? Nie wiem o co... Gdyby Tampon był taki super to bym go po prostu kupił. Tak czy siak robię sobie zdjęcia, a Ty żyj testami. Obaj będziemy zadowoleni.

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    @przemu
    Jak czytam i z pewnością inni też to czytają to Twoja wiedza i wszelkie doświadczenie opierają się na recenzjach i jako główna baza wiedzy to You Tube, gratuluje
    Dokładnie. Wystarczy poczytać wcześniejsze posty...

  4. #214
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Sigma ma tylko dwie zalety ? ale czego mu brakuje w porównaniu do rzecz jasna Nikkora 24-105/4 bo nie ma co tu porównywać szkieł 2.8 bo to jednak inne światło.
    No to jeszcze Nikkor ciut większy zakres i tańszy.

  5. #215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Spinka? Nie wiem o co... Gdyby Tampon był taki super to bym go po prostu kupił. Tak czy siak robię sobie zdjęcia, a Ty żyj testami. Obaj będziemy zadowoleni.



    Dokładnie. Wystarczy poczytać wcześniejsze posty...
    Gdyby nie było spinki to byś nie dyskredytował firmy zmieniają nazwę na mało korzystną z punktu widzenia polskiego języka . Ponadto jak nie youtube to zobacz na photozone ,jak Twój nikorr zamiata ,a najciekawszy jest stosunek ceny do jakości

    http://www.opticallimits.com/nikon_f...kor2470f28vrfx

    Oczywiscie ten test to kolejny byle co bo przeciez Ty wiesz najlepiej ,ze Twój Nikkor jest najlepszy i Inne 'Tampony' to nie mają startu ,bo przecież masz tyle postów i miałeś wszystkie obiektywy i wogóle to żadne testy Ci są nie potrzebne bo już urodziłeś sie taki mądry ,że to co kupujesz to jest najlepsze i tyle ... to daj może jakiś swój test ,miałeś tego ''Tampona'' ,porównywałeś w tym samym czasie w tych samych warunkach ? Czy masz jakies inne wiarygodne porównania w czym się okaze ,że ten Nikkor 2 razy ,droższy ,cięższy i większy jest o dwa razy lepszy ? a nawet tak samo dobry ?

    Ps. Ja tez nie zyję testami bo nie mam czasu zanadto ,ale jak cos kupuję to jako ,że pieniądze na drzewach nie rosną lubię sobie sprawdzić

  6. #216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemu Zobacz posta
    Gdyby nie było spinki to byś nie dyskredytował firmy zmieniają nazwę na mało korzystną z punktu widzenia polskiego języka . Ponadto jak nie youtube to zobacz na photozone ,jak Twój nikorr zamiata ,a najciekawszy jest stosunek ceny do jakości

    http://www.opticallimits.com/nikon_f...kor2470f28vrfx

    Oczywiscie ten test to kolejny byle co bo przeciez Ty wiesz najlepiej ,ze Twój Nikkor jest najlepszy i Inne 'Tampony' to nie mają startu ,bo przecież masz tyle postów i miałeś wszystkie obiektywy i wogóle to żadne testy Ci są nie potrzebne bo już urodziłeś sie taki mądry ,że to co kupujesz to jest najlepsze i tyle ... to daj może jakiś swój test ,miałeś tego ''Tampona'' ,porównywałeś w tym samym czasie w tych samych warunkach ? Czy masz jakies inne wiarygodne porównania w czym się okaze ,że ten Nikkor 2 razy ,droższy ,cięższy i większy jest o dwa razy lepszy ? a nawet tak samo dobry ?

    Ps. Ja tez nie zyję testami bo nie mam czasu zanadto ,ale jak cos kupuję to jako ,że pieniądze na drzewach nie rosną lubię sobie sprawdzić
    Nie żyjesz testami ani praktyką, co zaczynasz z każdym postem potwierdzać. A Tampony bardzo cenię sobie. Kiedyś miałem ich większość.

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin255 Zobacz posta
    co z kalibracją ?
    Jeżeli zobaczysz, że zrobiłeś to dockiem i jest celnie, to ok. A jeżeli sam nie wiesz, to wyślij na kalibrację. No chyba, że nie masz gwarancji, to próbuj

  8. #218

    Domyślnie

    z dockiem zrobiłem tylko jak pisałem w body + 10 są korekty na + 20 jest ok , z D 7500 aż tak nie było
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  9. #219
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Będzie test obu puszek w tych samych warunkach?

  10. #220

    Domyślnie

    Na czym miałby polegać ?
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wymiana D750 na D500
    By jarek5555 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 23-05-2019, 12:56
  2. D7500 + sigma C 150-600
    By klopik in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-07-2018, 20:50
  3. SB 500 czy SB 700 do nikona D7500
    By raftepes in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-06-2018, 08:36
  4. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-01-2017, 23:22
  5. d750 wymiana zespołu komory lustra
    By przemeksroka in forum Serwis
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-09-2016, 17:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •