Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Mnie np zawsze interesowało jakiej wysokości są słupy energetyczne. Zakładam, że autor ma podobnie i znalazł w powyższym krajobrazie matematyczne rozwiązanie tego problemu. Aż chce mi się wyjść z domu i za pomocą taśmy mierniczej pomierzyć wysokość niższego słupka oraz dwa odcinki poziome tj: odległość między słupami oraz odległość między niższym słupkiem a ostrzem kąta między przyprostokątną leżącą na ziemi a przeciwprostokątną. Wtedy za pomocą rachunku proporcjonalnego, wysokość słupa energetycznego stała by się oczywista.
    @klasyk proszę, nie odbierz tego personalnie, ale skoro ktoś może czuć się urażony dyskusją i przerabianiem zdjęć w tematach krajobrazowych, to równie dobrze ktoś inny może czuć się urażony dyskusją o wysokości słupów a nie o fotografii. Piszesz w następnym poście
    Wolisz, żebym napisał, że to zdjęcie nie ma żadnej wartości? Tak właśnie myślę.
    Więc w sumie może tak właśnie powinien wyglądać każdy komentarz na forum w działach zdjęciowych:
    - podoba mi się, bo ...
    albo
    - nie podoba mi się, bo ...
    I żadnej innej dyskusji nie dopuszczać? O kobietach i ich uczuciach w dziale aktowym nie dyskutować? W dziale sprzętowym dyskutować tylko o sprzęcie i parametrach. W temacie z górskimi widokami nie dyskutować o wyjściu trasą na Mnicha czy na Orlą i z jakim plecakiem czy w jakim ubraniu?

    Czy to przypadkiem nie zabije forum, nie zniechęci jeszcze bardziej, jak będziemy tacy "sztywni"? Czy zdjęcie nie ma wywoływać emocji, nie prowokować do dyskusji?
    I naprawdę nie chcę tu się odnosić do nikogo konkretnego, ani tym bardziej obrażać, czy wytykać czegokolwiek kumukolwiek.
    Ale zastanówmy się czy dyskusja na forum ma być tylko jałową wymianą ochów i achów (lub krytyką bo się nie podoba komuś zdjęcie np. kota, kobiety, schodów?)


    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Czasami te zdjecia odbieram ,czasami do mnie nie trafiaja, ale ogolnie z zaciekawieniem zagladam do twoich watkow.
    Też nie każde zdjęcie do mnie przemawia ale czy to oznacza, że muszę to wyrazić? Mogę przemilczeć.
    Ostatnio edytowane przez notdot ; 26-10-2018 o 16:56
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Artefakt
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 18:14
  2. [ Architektura ] Artefakt
    By dominikpl72 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 18:26
  3. [ Krajobraz ] Artefakt...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 21:31
  4. artefakt
    By wojas123 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-06-2008, 13:34
  5. Artefakt
    By kristof in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2007, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •