Dobrze porównałeś. Wielka krowa jest.
Szukaj
Porównywać, ale zachowując choć cień obiektywizmu. Twierdzenie, że ten aparat jest tak samo duży, jak inne aparaty z wymienną optyką, po prostu nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Myślę, że po metrosexualnym drwalu powstanie jakiś nowy gatunek mężczyzny i ten Zeiss jest dla niego.
Tylko my o tym nic nie wiemy![]()
Z całą pewnością nie będzie to mężczyzna, który wolny czas spędza na debatowaniu na Nikoniarzach o tym, który aparat jest dla kogoKto wie, może będzie wtedy robił zdjęcia.
To nasze wspólne zaniedbanie![]()
Mnie zawsze do zdjęć mobilizuje nowy sprzęt. Gdyby mi taki Zeiss wpadł w ręce, pewnie bym tu teraz nie siedział![]()
Tępą siekierą wyciosany.![]()
Tak "charakterystyczny", że z 30 metrów będzie widać, że to Zeiss. I może oto chodzi? No bo chyba nie o stosunek $/IQ...
Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 04-10-2018 o 17:38
Skontaktuj się z nami