Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Cashback...

  1. #11

    Domyślnie

    A tak z trochę innej beczki. Czy próbował ktoś wziąć casback od sprzętu wziętego w leasing?

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    A tak z trochę innej beczki. Czy próbował ktoś wziąć casback od sprzętu wziętego w leasing?
    A czy dostaniesz wtedy paragon lub fakturę na siebie u sprzedawcy, który jest partnerem nikona ?

  3. #13

    Domyślnie

    No dlatego właśnie pytam. No bo owszem, faktura będzie na leasing, ale końcowym użytkownikiem będę ja. Rozumiem, że formuła jest zamknięta? Faktura albo paragon i koniec, nie ma odstępstwa?

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie masz mieć dowód zakupu od partnera nikon czyli bezpośrednio.

  5. #15

    Domyślnie

    Użytkownikiem tak, ale nie właścicielem...

  6. #16

    Domyślnie

    Orientuje się ktoś może na kiedy planowany jest kolejny cashback ? Szukam właśnie d750 i ceny są takie, że chyba lepiej byłoby wziąć nowy niż uzywany.
    A7 III | A7 II | 35 1.4 | 55 1.8 | 85 1.4 |

  7. #17

    Domyślnie

    D750 jest teraz w promocji za 5117zł, następny cashback pewnie w black friday.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez themadablues Zobacz posta
    Orientuje się ktoś może na kiedy planowany jest kolejny cashback ? Szukam właśnie d750 i ceny są takie, że chyba lepiej byłoby wziąć nowy niż uzywany.
    Może już nie będzie cashback. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale do 15.08 trwa promocja Nikona "natychmiastowy rabat". Mam nadzieję, że na stale zastąpi jakieś upierdliwe zwroty kasy. Czy d750 będzie jeszcze w jakiejś promocji? Nie wiem, co tam Nikon ma w magazynach, ale to schyłkowy model, jak widać promują raczej Z6.

  9. #19

    Domyślnie

    Ktos sie orientuje dlaczego D500 nie zostal objety akcja Cashback ???

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. D5300 cashback
    By laylaKr in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-12-2015, 05:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •