Close

Strona 16 z 23 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 229
  1. #151

    Domyślnie

    Ale gwarancja 12, a nie 24. Pewnie nie jest to polska dystrybucja i nie będzie można przedłużyć o kolejne 12 do 36 jakie zapewne u nas jest standardowo

    Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  2. #152

    Domyślnie

    Tego nie wiem, choć krótki okres gwarancji też mnie zdziwił i nastawił podejrzliwie. Chciałem tylko dać cynk, bo być może ktoś potrzebowałby tej Sigmy na cito.

  3. #153

    Domyślnie

    Oni tak już od czasu pojawienia się tej Sigmy dają taką gwarancję.
    Być może nie z polskiej dystrybucji. A ten sklep ma to do siebie
    że daje wszelkie możliwości przetestowania sztuki przed zakupem.
    Może mają jakąś lekką korzyść z umniejszonej gwarancji.
    Moje wrażenia z zakupów w tym sklepie są bardzo pozytywne.
    Ostatnio edytowane przez pepey ; 22-01-2019 o 15:18

  4. #154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pepey Zobacz posta
    Oni tak już od czasu pojawienia się tej Sigmy dają taką gwarancję.
    Być może nie z polskiej dystrybucji. A ten sklep ma to do siebie
    że daje wszelkie możliwości przetestowania sztuki przed zakupem.
    Może mają jakąś lekką korzyść z umniejszonej gwarancji.
    Moje wrażenia z zakupów w tym sklepie są bardzo pozytywne.
    Moje wrażenia niestety są odwrotne do Twoich, ale to nie miejsce na taką dyskusję.
    Ja nie kupię w kraju obiektywy innego źródła niż oficjalna dystrybucja. Jeśli miałbym jechać po szkiełko do stolicy, prędzej pojechałbym za zachodnią granicę, choćby dlatego, że mam bliżej niż do Wa-wy.

  5. #155

    Domyślnie

    Jared Polin (froknowsphoto.com) umieścił 20 minutowy filmik o tej Sigmie. Pana Jareda zawsze miło się ogląda, ale jakby ktoś nie miał czasu to w skrócie: (a) ciężko mu się kręci zoomem (b) na 60mm ma bardzo duże aberracje chromatyczne na całej klatce, ale (c) to wszystko nic, no bo na 600m obiektyw jest "crazy sharp".
    W sumie pan tester wykazywał duże podniecenie obiektywem, zwłaszcza "za te pieniędze".
    Z ciekawostek, on też w ramach testowania wybrał się do zoo
    W moim egzemplarzu takich aberracji nie doświadczyłem, ale też nie jest on "crazy sharp". Jeżeli to idzie w komplecie to chętnie bym tych aberracji trochę przygarnął

  6. #156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manat Zobacz posta
    Moje wrażenia niestety są odwrotne do Twoich, ale to nie miejsce na taką dyskusję.
    Ja nie kupię w kraju obiektywy innego źródła niż oficjalna dystrybucja. Jeśli miałbym jechać po szkiełko do stolicy, prędzej pojechałbym za zachodnią granicę, choćby dlatego, że mam bliżej niż do Wa-wy.
    Myślę, że ważne jest żeby każdy mógł wybrać to co mu najbardziej odpowiada. Dam przykład: przed paroma miesiącami przeglądałem różne oferty między innymi stacjonarnego sklepu w Szwajcarii i często w tym sklepie jeden produkt miał dwie ceny. Jedna cena z gwarancją serwisu Nikon i druga z gwarancją sklepu i cena produktu z gwarancją sklepu była o około 20% niższa. I to mi się podoba, Ty prawdopodobnie wybrałbyś obiektyw czy body z gwarancję serwisu Nikon a ja sklepu. Każdy z nas inaczej ocenia ryzyko i kalkuluje opłacalność i powinna być możliwość wyboru.

  7. #157

    Domyślnie

    W pełni się z Tobą zgadzam @mmluty.

  8. #158

    Domyślnie

    No i się nie doczekałem. Kupiłem dzisiaj Nikkora 200-500. W promocji wyszło 5200,- za obiektyw z polskiej dystrybucji. Sigmie mogę tylko pogratulować fajnego, ale wirtualnego obiektywu...

  9. #159

    Domyślnie

    No to ja jestem szczęśliwcem. Od razu przy okazji mam pytanie do tych co mają już 60-600S lub 150-600S. Robię głównie samoloty. Jakich ustawień OSa używacie do ogólnej spotterki oraz na pokazach. Do spoterki tuningujecie na np. Dynamic lub Moderate czy zostawiacie na tym standardowym. Robicie na 1 czy na 2? Czy na pokazach przy wysokich czasach wyłączacie OSa w ogóle? Zmienialiście też może AF na fast?

    Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  10. #160

    Domyślnie

    A ja kupiłem w zeszłym tygodniu. Podałem swojego maila i przyszło powiadomienie o dostępności. Ale jak się zdecydowałem i zamówiłem to znów był niedostępny. Widać że popyt jest większy niż podaż.

Strona 16 z 23 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 13:43
  2. Ile jest warte 1250 gram, czyli 600mm f/4G VR kontra 600mm f/4E FL VR
    By Jastrząb in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-09-2017, 09:30
  3. Teleobiektyw do 600mm Nikkor, Tamron czy sigma ??
    By zybex in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-06-2016, 11:59
  4. Co wybrać?? Tami 150-600mm czy Sigma 150-600mm C
    By arkadiuszarek in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2016, 13:35
  5. Lustrzana Sigma 600mm f8
    By M_Kuron in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-01-2006, 08:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •