Close

Strona 8 z 23 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 229
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Raty to chyba OK, natomiast dostępność dla Nikona jest trochę chyba opóźniona, tak jak to bywa najczęściej.
    S150-600 Sport też był mega opóźniony na Nikona. Pół roku suszyłem głowę bezpośredniemu dystrybutorowi. Dzięki temu mój Sport to "edycja limitowana" - pierwsza partia z mocowaniem na Nikona oficjalnie dostarczona do Polski

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    I ja dołączę ze swoją krótką recenzją:
    https://dariuszbres.pl/sigma-60-600-sport/

    zparaszam do poczytania
    He he..., widzę że Tobie też zdarzało się kręcić odwrotnie pierścieniem zooma. Strasznie mi to w 150-600 Sport irytowało.
    Na przyszłość bardzo polecam użycie go na pompkę. To naprawdę całkowicie zmienia wygodę użytkowania Sigm. I o wiele przyśpiesza zoomowanie.
    Ciekaw jestem jednego. Już 150-600 na moim budżetowym D7200 potrafił w AF-C przy zoomowaniu utrzymać ostrość na obiekcie. Mam nadzieję że skoro AF w 60-600 jest podobno jeszcze lepszy to też nie będzie miał z tym kłopotu.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Raty to chyba OK,
    Do kwoty piję. 666zł.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mori Zobacz posta
    S150-600 Sport też był mega opóźniony na Nikona. Pół roku suszyłem głowę bezpośredniemu dystrybutorowi. Dzięki temu mój Sport to "edycja limitowana" - pierwsza partia z mocowaniem na Nikona oficjalnie dostarczona do Polski



    He he..., widzę że Tobie też zdarzało się kręcić odwrotnie pierścieniem zooma. Strasznie mi to w 150-600 Sport irytowało.
    Na przyszłość bardzo polecam użycie go na pompkę. To naprawdę całkowicie zmienia wygodę użytkowania Sigm. I o wiele przyśpiesza zoomowanie.
    Noo, sigma jest ukierunkowana na canona, dlatego te zoomy tak są. Muszę spróbować właśnie takie zoomowanie.

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Do kwoty piję. 666zł.
    No tak, lepiej gdyby było 20x0%, to byłaby połowa do zapłaty miesięcznie, ale z drugiej strony, ktoś musi te odsetki zapłacić. Więc ja się trochę dziwię, że na taki nowy produkt ktory chyba nie powinien mieć problemu ze startem na rynku ktoś płaci za taką promocję.
    Przypuszczam, że jest to promocja typu Black Friday i szybko się skończy, więc kto potrzebuje, to lepiej kupić dzisiaj i robić zdjęcia niż składać do skarbonki i zdjęcia robić za rok czy dwa.

  5. #75

    Domyślnie

    Niezdrowo się podnieciłem i pobiegłem do sklepu (internetowego). A tam wywieszka "brak towaru".
    Ktoś wie może kiedy rzucą?

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    No tak, lepiej gdyby było 20x0%, to byłaby połowa do zapłaty miesięcznie, ale z drugiej strony, ktoś musi te odsetki zapłacić. Więc ja się trochę dziwię, że na taki nowy produkt ktory chyba nie powinien mieć problemu ze startem na rynku ktoś płaci za taką promocję.
    Przypuszczam, że jest to promocja typu Black Friday i szybko się skończy, więc kto potrzebuje, to lepiej kupić dzisiaj i robić zdjęcia niż składać do skarbonki i zdjęcia robić za rok czy dwa.
    trochę mniej spinki OjTam nawiązuje do magicznej "diabelskiej" cyfry składającej się z 3 x 6 czyli właśnie 6 6 6, a nie wielkości rat czy kwoty .

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    trochę mniej spinki OjTam nawiązuje do magicznej "diabelskiej" cyfry składającej się z 3 x 6 czyli właśnie 6 6 6, a nie wielkości rat czy kwoty .
    Dokładnie. Dzięki. Myślałem, że to jasne. Choć w tym wypadku, może "ciemne" by lepiej pasowało... Hm...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #78

    Domyślnie

    Czy ta waga która podają jest ze stopą zamontowaną czy bez ?
    D5100 + N16-85 + N70-300VR + N35/1.8
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + N18-55 (AF-P) + N70-300 (AF-P) +SB400

  9. #79
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Dokładnie. Dzięki. Myślałem, że to jasne. Choć w tym wypadku, może "ciemne" by lepiej pasowało... Hm...
    @OjTam mamy nawet podwójnie, zobacz ile postów ma Darek

    +

    I ja

  10. #80

    Domyślnie

    Co Ty też nie powiesz:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Opera Zdjęcie_2018-11-12_172119_forum.nikoniarze.pl.png
Wyświetleń:	248
Rozmiar:	63,6 KB
ID:	16892

    A żeby całkiem na oklep postów nie pisać.
    Szkoda, że pożałowali tych dodatkowych przycisków na korpusie, jak w 500/4 jest. W końcu też Sport.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 8 z 23 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 13:43
  2. Ile jest warte 1250 gram, czyli 600mm f/4G VR kontra 600mm f/4E FL VR
    By Jastrząb in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-09-2017, 09:30
  3. Teleobiektyw do 600mm Nikkor, Tamron czy sigma ??
    By zybex in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-06-2016, 11:59
  4. Co wybrać?? Tami 150-600mm czy Sigma 150-600mm C
    By arkadiuszarek in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2016, 13:35
  5. Lustrzana Sigma 600mm f8
    By M_Kuron in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-01-2006, 08:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •