Witam,
Na początku, jako że jest to mój pierwszy post, to serdecznie Wszystkich witam, i ....
otóż zamierzam kupić statyw velbona sherpa 750, nie orientuję się za bardzo w statywach, ale wygląda na soldiny i porządnie wykonany, ALE brakuje mi w nim poziomiczek i jakich kolwiek miarek, czy w praktyce na coś te "bajery" się przydają?
Ewentualnie co byście polecili w tej cenie(500zl, ew 700zl), właśnie z poziomicami i miarkami, i najlepiej żeby głowica była wykonana z jakiegoś solidnego stopu, czyt. nie plastik [ czy może nie ma różnicy? RC2 bodajże jest z plastiku a wyczytałem ze jest godny polecenia ]
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami