Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Dziękuję za uwagę i postaram się więcej żadnych zdjęć tu ani w innych
    działach nie zamieszczać.
    Może jednak staniesz powyżej tych komentarzy i nadal będziesz coś wstawiał?
    Nie wszyscy oczekują wygłaskanych w PS słodkich fotek, czy twarzy z makijażem milimetrowej grubości.

  2. #22

    Domyślnie

    Dodanie też tak uważam.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  3. #23
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Jeśli ktoś z Was nie siedzi w streecie to nie powinien się wypowiadać - tak uważam.

    ff-l]
    Żartujesz prawda?
    Street usprawiedliwia robienie kiepskich technicznie zdjęć?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Nie robię zdjęć architektury nie mogę się wypowiadać w wątkach z architekturą?
    Nie robię zdjęć ślubnych powinienem milczeć?
    Nie robię zdjęć nie powinienem wogóle oglądać zdjęć na forum. Nie no fajnie.

    Przyjrzałem się wątkom zdjęciowym autora i teraz wiem że robi on streeta w rozumieniu ogólnym. Znaczy znów zadarłem z TWA. Ojejku.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Może jednak staniesz powyżej tych komentarzy i nadal będziesz coś wstawiał?
    Nie wszyscy oczekują wygłaskanych w PS słodkich fotek, czy twarzy z makijażem milimetrowej grubości.
    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Dodanie też tak uważam.
    Dziękuję...jak widzicie chociażby po wpisie wyżej, to nie ma żadnego sensu
    Nie bez powodu inni już dawno przenieśli swoje zdjecia w odpowiednie do tego celu miejsca.
    Wątek można zamknąć.
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 23-09-2018 o 13:14

  5. #25

    Domyślnie

    Nordwind - wmawiasz mi, że wymagam glamuru, umiłowania HDRu czy godzin grzebania w PSie - niczego takiego nei powiedziałem. Wymagam za to - i tak, przyznaję się do tego - elementarnych umiejętności obsługi aparatu. I nie, kompletnie nie wierzę, że to zabieg celowy, te 'głębokie cienie' i inne wymówki - zbyt wiele widzę takich niedoświetlonych zdjęć robionych automatem, żeby nie wiedzieć, że to żadne celowe zabiegi, tylko zwykła niewiedza jak zrobić dobrze. To nie są wyśnione 'głębokie cienie' tylko potężna niedoróba.

    Powtórzę - bo już to mówiłem paru osobom - niektórym widać łatwiej okłamywać samych siebie i szukać kolejnych wymówek, niż nauczyć się robić dobrze. Powiedzenie teraz: uważajcie, skoro tak, ukarzę was wszystkich bardzo dotkliwie i nie pokażę ani jednego swojego zdjęcia więcej, będziecie cierpieć straszliwie jest takie dorosłe. Oczywiście to jest przykład doskonałego wyskalowania emocji.

    Pozwól, że się z tego szyderczo zaśmieję.



    Jeszcze tylko dodam że zawsze szydziłem, powtarzając że 'street rozumienia ogólnego' polega na tym, żeby robić możliwie najgorsze technicznie zdjęćia - byle zrobione na ulicy. Potwierdza się.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Żartujesz prawda?
    Street usprawiedliwia robienie kiepskich technicznie zdjęć?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Nie robię zdjęć architektury nie mogę się wypowiadać w wątkach z architekturą?
    Nie robię zdjęć ślubnych powinienem milczeć?
    Nie robię zdjęć nie powinienem wogóle oglądać zdjęć na forum. Nie no fajnie.

    Przyjrzałem się wątkom zdjęciowym autora i teraz wiem że robi on streeta w rozumieniu ogólnym. Znaczy znów zadarłem z TWA. Ojejku.
    Pisać zawsze można, oby z sensem. Jak słyszę opinie w streecie, że np. cos trzeba wyprostować to od razu wiem że ten ktoś nie ma pojęcia a jednak pisze. Street to nie miejsce na wyniuniane prostowane obrazki.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  7. #27

    Domyślnie

    Pytanie- czemu nie ma zdjęć?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Pisać zawsze można, oby z sensem. Jak słyszę opinie w streecie, że np. cos trzeba wyprostować to od razu wiem że ten ktoś nie ma pojęcia a jednak pisze. Street to nie miejsce na wyniuniane prostowane obrazki.
    Widzisz cybulski - dobrze że edytowałeś swój poprzedni post mówiący o tym, że o streecie wypowiadać się mogą tylko ci, którzy w nim siedzą. Mówię że dobrze że to zrobiłeś, bo można by Cię zaorać tak, jak Smarzowski zaorał dziennikarza stawiającego zarzut, że nie powinien robić 'Kleru', bo to nie jego tematyka. Smarzowski spytał, czy ten dziennikarz na poważnie uważa, że w takim razie filmy o kosmosie mogą robić tylko kosmonauci...

    OK, z tego się wycofałeś przytomnie, to krok w dobrą stronę.

    To teraz w następnym punkcie spróbuj zrozumieć, czego dotyczą moje zarzuty. Oraz, że kompletnie nie ma tu mowy o jakimś wymuskaniu (oraz w najmniejszym stopniu o prostowaniu), glamurach i innych HDRach. Tu jest mowa o absolutnych podstawach, o pierwszych literach abecadła: jak poprawnie naświetlić zdjęcie. W instrukcji aparatu to jest opisane na góra szóstej stronie z pięciuset.




    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Pytanie- czemu nie ma zdjęć?
    Widać autor, który innym zarzuca problemy z emocjami - sam jest na tyle opanowany, że je usunął.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 23-09-2018 o 14:09
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #29
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Pisać zawsze można, oby z sensem. Jak słyszę opinie w streecie, że np. cos trzeba wyprostować to od razu wiem że ten ktoś nie ma pojęcia a jednak pisze. Street to nie miejsce na wyniuniane prostowane obrazki.
    Ale jak wyprostować? Prawidłowe naświetlenie naprostuj.

  10. #30

    Domyślnie

    Teraz widać dlaczego to forum ginie od strony fotograficznej.
    Nie mam pretensji pomponiarza - zwykle jego posty trafiają sedno, czasem może zbyt obcesowo pisze ale... bez przesady !!!
    Nie umiemy normalnie rozmawiać
    Z drugiej strony kojarzę raczej inne pracy autora tego wątku i jakoś nei chce mi się wierzyć ze nie umie "naświetlić" foty...?

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Teatr
    By Marcin Pe in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-05-2010, 17:10
  2. [ Architektura ] Teatr
    By jck_jck in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-11-2009, 01:01
  3. [ Portret ] życie jak teatr..
    By nord in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 16:53
  4. [ Krajobraz ] podróżą życie jest
    By jck_jck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-10-2008, 22:29
  5. [ Przyroda ] Życie jest brutalne.
    By Nikonozaur in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-09-2008, 17:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •