Close

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 114
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta

    Ale mam gdzieś jeszcze w piwnicy światłomierz i szarą kartę, czy to poprawi moją sytuację ?
    Tak na marginesie, czy miałeś kiedyś coś takiego w ręku.
    Wyobraź sobie, że kiedyś miałem. Nawet zrobiłem kiedyś zdjęcie mniej więcej ćwierci tego, co miałem w ręce: https://www.flickr.com/photos/529529...etaken-public/ a co teraz stoi mi na półce. Jeśli twoim zdaniem to o czymś świadczy, byłem też tzw. 'oficjalnym fotografem' swojego liceum, co pozwoliło mi niejedną godziną wychowawczą przesiedzieć w ciemni zamiast słuchać smutów w klasie, a potem udzielać się ostro w fotografii na jednej z uczelni krakowskich. Ogólnie byłoby poniżej mojej godności używanie tego jako argumentu, ale skoro wedle ciebie to jest argument, to mówię. Miło, że podoba ci się przykład wulkanizatora. Oddaje świetnie to, co na temat takiej argumentacji myślę.

    Pytasz czy poprawi twoją sytuację to, że miałeś w ręce światłomierz? To zależy. Jeśli w końcu nauczysz się robić choćby trochę poprawne zdjęćia - to poprawi. Natomiast jeśli posiadanie kiedyś światłomierza nic ci nie dało i dalej nie umiesz wywołać zdjęćia - to nie, nie poprawi.

    Byłoby też dobrze, gdybyś wreszcie zorientował się co i jak mierzy właściwie światłomierz, jakie ma tryby działania i jak go ustawić tak, żeby zadziałał - to pomaga, ale do tego potrzebna by była instrukcja, której jak się sam przyznałeś nigdy nie miałeś.





    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nie.Znajomy Zobacz posta
    Z mojej strony (w tym wątku) EOT.
    Uff, to świetnie. Naprawdę świetnie.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 24-09-2018 o 17:17
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    No żeś mi przywalił. Chyba się nie otrząsnę i skasuje wszystkie swoje zdjęcia z forum....
    Znając Twoją predylekcję do kasowania wszystkiego co popadnie wcale to nie dziwi, na szczęście teraz możesz tylko swoje. To musi być trudne.

  3. #93
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    To Ty masz jakieś zdjęcia na forum?
    I nic poza tym. Gustujesz w oczojebnych widoczkach i to Twoje prawo, ale to nie znaczy, że wszyscy muszą myśleć w ten sam sposób
    No mam gdzieś 3 zdjęcia

    Jakie obrazki? Oczo co? Widoczki raczej nie. Jak już to się przyrodniczą zachwycam. Przyznasz że fotografia ptasia stoi u nas na światowym poziomie.
    Street mnie nie kreci. Dlaczego. Bo najczęściej jest robiony w strachu z biodra. Takie kradzione obrazki.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez chory Zobacz posta
    Znając Twoją predylekcję do kasowania wszystkiego co popadnie wcale to nie dziwi, na szczęście teraz możesz tylko swoje. To musi być trudne.
    Kasowanie co popadnie? Wow. Naprawdę widzę że mnie lubisz.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ten wątek jest taki oczyszczający. Wreszcie każdy może się wyżalić. A nawet dowalić...

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ...Przyznasz że fotografia ptasia stoi u nas na światowym poziomie...
    Może i tak. Nie interesuje mnie pierze.
    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ...Takie kradzione obrazki...
    Nie ma to jak "street" niekradziony, a najlepiej jak jeszcze kto zarzuci jakąś pozą albo zapoda uśmiechnięty dzióbek A zdjęcia ptaśków to oczywiście nie z czatowni, bo te to już takie jakieś kradzione.

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Wyobraź sobie, że kiedyś miałem. Nawet zrobiłem kiedyś zdjęcie mniej więcej ćwierci tego, co miałem w ręce: https://www.flickr.com/photos/529529...etaken-public/ a co teraz stoi mi na półce. Jeśli twoim zdaniem to o czymś świadczy, byłem też tzw. 'oficjalnym fotografem' swojego liceum, co pozwoliło mi niejedną godziną wychowawczą przesiedzieć w ciemni zamiast słuchać smutów w klasie, a potem udzielać się ostro w fotografii na jednej z uczelni krakowskich. Ogólnie byłoby poniżej mojej godności używanie tego jako argumentu, ale skoro wedle ciebie to jest argument, to mówię./.. ...
    Widzę zebrało ci się na wspomnienia. Aż mi się łezka w oku zakręciła za tamtymi czasami
    Byłem wtedy w nieco lepszej sytuacji, ciemnię b&w miałem własną i to nie w łazience.
    A politechnika kojarzy mi się z darmową wypożyczalnią jakże deficytowego wtedy sprzętu foto,
    szczególnie średniaków Pentacona six i Kijeva 88 z osprzętem.
    Wszytko było praktycznie na "wieczne oddanie", więc hulaj dusza
    Niestety do żadnego z nich nie było instrukcji

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Miło, że podoba ci się przykład wulkanizatora. Oddaje świetnie to, co na temat takiej argumentacji myślę.
    W tym punkcie akurat się mylisz, to absurdalnie nielogiczne porównanie.

  6. #96
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Może i tak. Nie interesuje mnie pierze.
    Nie ma to jak "street" niekradziony, a najlepiej jak jeszcze kto zarzuci jakąś pozą albo zapoda uśmiechnięty dzióbek A zdjęcia ptaśków to oczywiście nie z czatowni, bo te to już takie jakieś kradzione.
    Tym się różnimy. Doceniam trud zrobienia świetnej fotografi zwierząt. Wiem ile czasu trzeba na to poświęcić. Trudu. I wiem że trzeba poprawnie naświetlić zdjęcia i wyostrzyć. Trafić w punkt.
    A street?
    Wyjdę jutro na ulicę. Bo dziś pada. I strzelę ci setkę fotek streeta w rozmieniu ogólnym. Wiesz co? Dla ciebie nawet prawidlowo naświetle klatki szarpnę się chociaż światłomierza nie miałem, miał mój kolega. Nie w piwnicy. Ale to sie chyba nie liczy.

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    A street?
    Wyjdę jutro na ulicę. Bo dziś pada. I strzelę ci setkę fotek streeta w rozmieniu ogólnym. Wiesz co? Dla ciebie nawet prawidlowo naświetle klatki szarpnę się chociaż światłomierza nie miałem, miał mój kolega. Nie w piwnicy. Ale to sie chyba nie liczy.
    były MODERATOR, hy hy...zapętlił się jak stara taśma magnetofonowa....
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 24-09-2018 o 19:39

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Tym się różnimy. Doceniam trud zrobienia świetnej fotografi zwierząt. Wiem ile czasu trzeba na to poświęcić. Trudu...
    Będziesz mnie teraz uświadamiał co mi się ma podobać? Parodia do kwadratu. Sporo trudu i czasu kosztowało mnie przedwczoraj przekopanie dla ojca dwóch działek z obornikiem i mimo to nie podobało mi się to. Zastanów się chłopie nad tym co piszesz, bo brzmi to śmiesznie. Też rozumiem, że fotki ptaków i innych zwierząt nie robią się same. Ale mnie to aż tak bardzo nie jara więc nie będę się tym na siłę podniecał. W fotografii szukam czegoś innego. Nie interesuje mnie wirtuozeria, super znajomość sprzętu, naświetlenie tak by nie przepalić nawet najmniejszej chmurki na niebie (tak jakby było w nich coś ciekawego ) i tym podobne. Przyjmij w końcu człowieku do wiadomości, że jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki.
    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    A street?
    Wyjdę jutro na ulicę. Bo dziś pada. I strzelę ci setkę fotek streeta w rozmieniu ogólnym. Wiesz co? Dla ciebie nawet prawidlowo naświetle klatki szarpnę się chociaż światłomierza nie miałem, miał mój kolega. Nie w piwnicy. Ale to sie chyba nie liczy.
    No to zrób. Trzymam za słowo. A potem wstaw to na forum. Zobaczymy na co Cię stać
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 24-09-2018 o 20:01

  9. #99

    Domyślnie

    cz4rnuch wczoraj przepraszałeś, a dzisiaj co ???

  10. #100

    Domyślnie

    Ciebie Kobra zawsze chętnie przeproszę. Nordu w sumie też.

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Teatr
    By Marcin Pe in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-05-2010, 17:10
  2. [ Architektura ] Teatr
    By jck_jck in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-11-2009, 01:01
  3. [ Portret ] życie jak teatr..
    By nord in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 16:53
  4. [ Krajobraz ] podróżą życie jest
    By jck_jck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-10-2008, 22:29
  5. [ Przyroda ] Życie jest brutalne.
    By Nikonozaur in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-09-2008, 17:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •