Mam pytanie dotyczące aparatu Nikon F55. Podczas ustawienia na pracę półautomatyczną i przy nastawianiu ostrości, aparat nie ustawia dokłądnie ostrości ponieważ na trybie ręcznym można ustawić bardziej ostrość i jeszcze na pracy półautomatycznej nie można zrobić zdjęcia. Czy ktos może wie co jest uszkodzone lub co sięzepsuło?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami