Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Galena

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    ostrowiec sw/elk grove
    Posty
    212

    Domyślnie Galena

    Witam po dlugiej przerwie
    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bay.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	1,01 MB
ID:	13578
    Pozdrawiam Artur

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jestem zwolennikiem braku nieba w fotografi krajobrazu, trzeba miec naprawde solidne podstawy zeby z niego zrezygnowac...i takie wlasnie sa na tym zdjeciu
    Dobra wieloplanowosc, przewspanilale swiatlo rozlane po calej scenie. Mozna by sie xzastanawiac czy tak cieplo czy moze ciut chlodniej.
    Ale ogolnie dla mnie fota wyborna. Piekny krajobraz w pieknym zdjeciu zamkniety.
    Tak lekko malarsko jest...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Podpiszę się pod uwagą Krzysztofa o malarskości foty, dodam że to lekkie zamglenie dalszego planu tworzy ten nastrój, aż szkoda że pierwszy jest bardziej wyrazisty. Z drugiej strony to ładnie rozłożyło akcenty na zdjęciu. Jak dla mnie, mimo dosyć dużej ilości obiektów na zdjęciu (nie jest to pojedyncze drzewko na wzgórzu ) poukładałeś je w świetnie wyważony kadr.
    Bardzo mi się podoba!

  4. #4

    Domyślnie

    Świetny plener i ten zamglony obszar w dalszej części planu tworzy świetny klimat . Teraz wydrukować i na ścianę .

  5. #5

    Domyślnie

    fajne, sympatyczne miejsce, uczciwie ulozony kadr

  6. #6

    Domyślnie

    Podoba mi sie wieloplanowosc, fajny efekt przestrzenny, mgielka dodaje klimatu
    Czy to miejsce to jest Galena, IL?
    Wyglada niczym Paluolose, Washington

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    ostrowiec sw/elk grove
    Posty
    212

    Domyślnie

    Dzieki koledzy za odwiedziny. Pawel_Las tak to galena w illinois. Dokladnie "scenic overlook" po prawej kilka mil przed galena.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •