Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 143
  1. #11

    Domyślnie

    Miałem do czynienia z tym, z tamtym i owym.Jak dotąd Panaś technologią robił najlepsze wrażenie. To był, a w zasadzie jest sprzęt najbardziej dopracowany technicznie. Jeśli to utrzyma, w co raczej nie wątpię, może okazać się czarnym koniem rynku.

  2. #12

    Domyślnie

    Nawet gumy nie odłażą?
    W to nie uwierzę
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #13

    Domyślnie

    Pisałem jakiś czas temu temu żeby Panasonic wszedł w "pełna klatkę" i mam nadzieje że tak zrobi. Mają świetnych inżynierów, programistów itd. generalnie w ich systemach bezusterkowych najbardziej odpowiadało mi ich intuicyjne MENU, szybkości działania, przemyślane funkcję itd. Byłem bardzo zadowolony z Panasonica GX7 ale miał jedną poważną jak dla mnie wadę - małą matryce m4/3.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Nawet gumy nie odłażą?
    W to nie uwierzę
    Nie odłażą. Moim zdaniem Panasy są wykonane genialnie.

  5. #15

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że po średnio ciekawej premierze Nikona i średnio ciekawej niepotwierdzonej jeszcze specce Canona FF bezlustro Panasa może być najciekawszą premierą ostatnich lat. Oczywiście będą problemy ze szklarnią itd, ale coś mi się wydaje, że sama puszka będzie dużo lepsza o asekuranckich wypustów duopolu.

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ktoś tam rzucił tekst że może Panas/Olympus i Ricoh mogą mieć wspólny bagnet, było by ciekawie ale chyba mało prawdopodobne.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Wydaje mi się, że po średnio ciekawej premierze Nikona i średnio ciekawej niepotwierdzonej jeszcze specce Canona FF bezlustro Panasa może być najciekawszą premierą ostatnich lat.
    Mnie też się tak wydaje, więc o ile mam smaka na canonowską R-kę, to jednak poczekam na Panasonika.

  8. #18

    Domyślnie

    Też mam smaka na Rkę, tylko ten ibis...
    Panasonic produkuje bardzo dobre elementy elektroniczne, popełniłem parę "audiofolskich" klocków na ich "szpejach"
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 03-09-2018 o 00:40

  9. #19

    Domyślnie

    Na cholerę Ci ten IBIS, focisz w ciemnicy?

    No, właściwie focisz...

  10. #20

    Domyślnie

    no właśnie...
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 03-09-2018 o 00:42

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dlaczego tak?
    By willy_fil_ in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-02-2017, 23:09
  2. SD / CF dlaczego??
    By waski79 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 10:54
  3. A może weź pan Panasonica... ?
    By lesiuc in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-03-2006, 21:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •