Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
Tak tu sobie gadacie, że OK i tak dalej a jak przyjdzie co do czego to i tak nikt tego nie kupi Szczególnie jeśli faktycznie zaśpiewają sobie za to w okolicach 4 tysi. Jeszcze nie tak dawno w tym albo w jednym z pobocznych tematów chyba spekulowano o cenie w granicach 2,5 tysia
Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
A, to czyli nie jestem jedyny. Bo już się zastanawiałem czy coś ze mną nie tak. I nie chodzi mi tylko o obiektyw Canona, ale ogólnie o tego typu instrumenty. Jeśli to miałby być taki wycieczkowiec z zoomem o dużej krotności to zdecydowanie wolałbym jakiś kompakcik.
No ja za to moje szkło nie dałem 4k, tylko niecałe 2 za używkę I tyle jest faktycznie wart.

Co do kompakcika - no ja bym nie wolał Oprócz zasięgu to niestety, ale taki kompakt nie oferuje jakości i elastyczności tego co FF. Pewnie przez wycieczkowca rozumiesz po prostu wyjazd na wakacje gdzie foty to niezobowiązujący dodatek - dla mnie wyjazdy landskejpowe są stricte fotograficzne i zależy mi na plikach z którymi da się coś zrobić później. A wyjście zimą w góry i przepinanie szkieł to też padaka. Wtedy takie zumy się dobrze wpisują.