Wysokie ceny to w tej chwili nie tylko domena bezlusterkowców. Nowe szkła niezależnie od systemu są po prostu drogie. Starsze lustrzanki to łakomy kąsek, ale te nowe tanie przecież nie są. Taki Z6 to przy D780 taniusi jest jak barszczyk w barze mlecznym. Poza tym odnośnie tej ceny R5 to piszemy tu o 100% plotce także nie ma się co tak stresować. Będzie drogo lub bardziej drogo, ale nowe lustrzanki ( o ile cały czas będą wychodzić) tanie również nie będą. Odnośnie wagi to nie ma co drwić. Niektórzy po prostu wolą mniejszy sprzęt i tyle. Nie każdy z tych, którzy wolą mniejsze i lżejsze ma skoliozę i łapki jak u pająka. Nie każdy też tego małego sprzętu potrzebuje. I póki co nie ma jeszcze na rynku sprzętu dla wszystkich także myślę, że focący sport o ile będą potrzebowali tego co da im bezlustro, pogodzą się jakoś z gripem na bateryjki lub większymi gabarytami sprzętu. Kto wie, może nawet z ochotą przyjmą cięższe i większe bezlustro wielkości S1 z gripem
PS Na jednej baterii bezlustrem robię nawet kilka tys. fotek. W serii bateria starcza na więcej strzałów. Myślę, że wszyscy są tu zgodni, że lustrzanki mają tu nadal dużą przewagę, ale w niektórych nowych bezlustrach jest z tym znacznie lepiej niż się niektórym wydaje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami