Szukaj
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Tak może być. Ale takie forum jak to jest dla takich dinozaurów jak my.
Młodzi biorą wiedzę np właśnie z youtuba z różnych kanałów, czy nam się to podoba czy nie to tak jest.
Np, mój młodszy syn nauczył sie gotowania z kanałów youtuba, na pytanie skąd to wszystko umie tylko wzroszenie ramion i odp youtube.
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
tja... pare lat temu na ktoryms forum foto (chyba CB) byl taki watek, ze fotografowi w wieku nawet nie 40 modelka rzucila tekstem, ze on to juz stary dziadek jest. a no potem jej komorka zadzwonila... melodyjka z "Frozen"...![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Jakiś czas temu w materiałach dotyczących strategi firmy bąkali, że bardzo mocno inwestują w dział optyki.
Do pewnych zadań to szkło jest wręcz znakomite. Zupełnie też nie widzę co amatorom przeszkadza jego rozmiar - przecież go nie kupią. Niedługo będzie zresztą bardzo wypasiony sprzęt do którego będzie wielki sens go podpiąć: https://photorumors.com/2019/08/09/n...komodo-camera/
Jak mają mało sprzedawać to przecież lepiej produkować coś co się sprzeda za grubą kasę. Musi tylko być naprawdę tego warte. To jest moim zdaniem dziecinnie proste i nie wiem czemu się niektórzy tak dziwują tymi premierami.
Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 12-08-2019 o 15:52
Pozdrawiam
Marcin
A kogo to interesuje, że nie kupił. Tak, zarabia na życie kręcąc filmy na YouTube, ambasadorowie też chwalą sprzęt za który dostają pieniądze. Tak działa marketing. Kiedyś były reklamy w tv dziś na YouTube w kanałach YouTuberów. Skoro umie i ma odbiorców to zarabia. Reklama musi być tam gdzie są odbiorcy. Nikt przecież nie umieści tego w pierwszym programie tvpbo i poco.
Ostatnio edytowane przez cybulski ; 12-08-2019 o 20:15
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Ja mu w kieszeni nie siedzę ale napisałeś że jest nabywcą, wygląda to tak jakby kupił ten sprzęt i robi jakieś tam filmidła na yt, jednak duża szansa że nie jest nabywcą tylko zwyczajnie ma dużą oglądalność, a wtedy tak jak napisałeś jest już marketing i nie ma to nic wspólnego z twierdzeniem że jak gościu ma w plecaku taki sprzęt to znajdą się na to nabywcy, ktoś kto kupuje taki sprzęt raczej będzie mu służył do pracy, póki co będzie to garstka użytkowników, do tego spore grono co dostali za free.
Taki obiektyw ma budować markę, jest to marketing czysty, a nie obiektyw żeby zarabiać na niż jakąś tam kasę w dystrybucji.
Podejrzewam że takim jednym obiektywem w Polsce obskoczą wszystkich zainteresowanych testami i zachwalaniem, a najbardziej gorliwi może taki obiektyw dostaną za free żeby budować dalej dobrą markę firmy.
Skontaktuj się z nami