Close

Strona 72 z 187 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1868
  1. #711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Zapodam linka, na dowód tego żę są nabywcy 28-70/2 i tego linka podesłał mi syn, ale aby pokazać plecak a nie co tam w środku - czyli eRka z 28-70/2

    https://youtu.be/FOp3L2OTG6g
    za pol roku na youtubie: czemu sprzedalem 28-70/2 i kupilem 24-240...

  2. #712

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    za pol roku na youtubie: czemu sprzedalem 28-70/2 i kupilem 24-240...
    Tak może być. Ale takie forum jak to jest dla takich dinozaurów jak my.
    Młodzi biorą wiedzę np właśnie z youtuba z różnych kanałów, czy nam się to podoba czy nie to tak jest.
    Np, mój młodszy syn nauczył sie gotowania z kanałów youtuba, na pytanie skąd to wszystko umie tylko wzroszenie ramion i odp youtube.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  3. #713

    Domyślnie

    tja... pare lat temu na ktoryms forum foto (chyba CB) byl taki watek, ze fotografowi w wieku nawet nie 40 modelka rzucila tekstem, ze on to juz stary dziadek jest. a no potem jej komorka zadzwonila... melodyjka z "Frozen"...

  4. #714

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Z nowości https://fotoblogia.pl/14202,canon-pa...50-80-mm-f-1-1
    Canon chyba zrozumiał, że ich siła tkwi w szkłach i myślę że będą ścigać sie z teraz Sigmą kto zrobi większe wow.
    Jakiś czas temu w materiałach dotyczących strategi firmy bąkali, że bardzo mocno inwestują w dział optyki.

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    alez panowie, nie robmy z nas pederastow...!

    Canon R to jest w tej chwili zajawka przyszlosci. tego, ze kiedys jak juz sie zamortyzuja i pozuzywaja te obiektywy, ktorymi obecni uzytkownicy Canona klepia, bedzie mozna je powymieniac na cos bardziej wywalonego. i ten wspanialy nowy swiat maja pokazywac te wszystkie szkla-misie. albo patenty ktore i tak nie ujrza swiatla dziennego, a jesli ujrza (28-70/2) to i tak nikt przy zdrowych zmyslach takiego wiaderka nie kupi i nie bedzie nosil (mialem ten RF 28-70/2 w lapie z EOS R... nie ma takich substancji odurzajacych, ktore sklonily by mnie do uzywania tego wiadra - nawet gdyby kosztowalo mnie 1/10 tej ceny ). ale to nie jest na dzisiaj, poza nielicznymi fanatykami nowosci (z nadmiarem nerek). tylko na za 5-10 lat i na kolejne 20 lat potem.
    Do pewnych zadań to szkło jest wręcz znakomite. Zupełnie też nie widzę co amatorom przeszkadza jego rozmiar - przecież go nie kupią. Niedługo będzie zresztą bardzo wypasiony sprzęt do którego będzie wielki sens go podpiąć: https://photorumors.com/2019/08/09/n...komodo-camera/
    Jak mają mało sprzedawać to przecież lepiej produkować coś co się sprzeda za grubą kasę. Musi tylko być naprawdę tego warte. To jest moim zdaniem dziecinnie proste i nie wiem czemu się niektórzy tak dziwują tymi premierami.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 12-08-2019 o 15:52
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #715

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ...tylko na za 5-10 lat i na kolejne 20 lat potem...
    Za 20 lat fotografia będzie tak popularna jak za pięć lat kowalstwo artystyczne. W sumie przez to może będzie też i bardziej dochodowa, kto wie?

  6. #716
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Zapodam linka, na dowód tego żę są nabywcy 28-70/2 i tego linka podesłał mi syn, ale aby pokazać plecak a nie co tam w środku - czyli eRka z 28-70/2

    https://youtu.be/FOp3L2OTG6g


    To że przeciętnego usera forum nikona nie stać na takie zabawki to nie znaczy że nie stać potencjanych klientów do których ta oferta jest kierowana ....
    Gościu z tego żyje, jak ma coś podpisane z canon to raczej tego nie kupił.

  7. #717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Gościu z tego żyje, jak ma coś podpisane z canon to raczej tego nie kupił.
    A kogo to interesuje, że nie kupił. Tak, zarabia na życie kręcąc filmy na YouTube, ambasadorowie też chwalą sprzęt za który dostają pieniądze. Tak działa marketing. Kiedyś były reklamy w tv dziś na YouTube w kanałach YouTuberów. Skoro umie i ma odbiorców to zarabia. Reklama musi być tam gdzie są odbiorcy. Nikt przecież nie umieści tego w pierwszym programie tvp bo i poco.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 12-08-2019 o 20:15
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  8. #718

    Domyślnie

    Jeśli nie kupił to nie jest nabywcą

  9. #719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Jeśli nie kupił to nie jest nabywcą
    Faktycznie mega ważne stwierdzenie z punktu widzenia foto a kogo to interesuje? Ma w plecaku i tyle.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  10. #720
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja mu w kieszeni nie siedzę ale napisałeś że jest nabywcą, wygląda to tak jakby kupił ten sprzęt i robi jakieś tam filmidła na yt, jednak duża szansa że nie jest nabywcą tylko zwyczajnie ma dużą oglądalność, a wtedy tak jak napisałeś jest już marketing i nie ma to nic wspólnego z twierdzeniem że jak gościu ma w plecaku taki sprzęt to znajdą się na to nabywcy, ktoś kto kupuje taki sprzęt raczej będzie mu służył do pracy, póki co będzie to garstka użytkowników, do tego spore grono co dostali za free.
    Taki obiektyw ma budować markę, jest to marketing czysty, a nie obiektyw żeby zarabiać na niż jakąś tam kasę w dystrybucji.
    Podejrzewam że takim jednym obiektywem w Polsce obskoczą wszystkich zainteresowanych testami i zachwalaniem, a najbardziej gorliwi może taki obiektyw dostaną za free żeby budować dalej dobrą markę firmy.

Strona 72 z 187 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •