Fuji... pewnie tydzień po panasonicu będzie prezentacja pełnej klatki![]()
Szukaj
Fuji... pewnie tydzień po panasonicu będzie prezentacja pełnej klatki![]()
To w Twoim przypadku warto zmienić bo profity nieporównywalnie![]()
Gdybym jeszcze wrzucił na plecy monitor 24 i komputer stacjonarny.... kto wie może zbliżyłbym się do tych 15kg.![]()
No, ale pobiera wtedy sporo mniej prądu. Przynajmniej w obiektywach, które kiedyś używałem. Nie robiłem jakichś testów, ale tak z obserwacji różnica w ilości zdjęć na jednym aku była widoczna. Ja w każdym razie bym się nie obraził za IBIS w aparatce. Jeśli potwierdzi się brak stabilizacji to chyba oznacza to, że Canon nadal stosuje swoją taktykę oszczędnego uszczęśliwiania swoich klientów. W trosce o ich zdrowie psychiczne i serducho. Nie ma dżoja (choć może będzie wybierak na ekranie, mam nadzieję), nie ma eye AF, nie ma drugiego slotu na karty (choć ten co jest to zdaje się, że SD). No i podejrzewam, że sensor jednak będzie odrobinę gorszy od konkurencji.
PS Ale te 35 macro mi się nadal podobaA stabilizacje ma swoją.
Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-09-2018 o 11:52
Jak na razie nic nie donoszą o parametrach wizjera, czyżby nie było czym się chwalić....
Ci którzy krzywili się na ceny szkiełek do Sony niech spojrzą na Nikona Z i wkrótce Canona R...
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 01-09-2018 o 12:38
Skontaktuj się z nami