Close

Strona 172 z 187 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 711 do 1 720 z 1868
  1. #1711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Promocje się robi jak coś nie schodzi...
    Serio?

    ROTFL !!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-09-2021 o 10:03
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  2. #1712

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Serio?

    ROTFL !!!!!!!!!!!!
    Jeszcze nie widziałem promocji na coś, co się sprzedaje jak ciepłe bułeczki. A co do stałek f8, to znajdą się chętni. Wielu entuzjastów chce mieć duży zoom, światło ich nie obchodzi ponieważ tematu nie ogarniają i raczej nie będą wstawać o 5 rano.

    Może nie w Polsce (krainie mlekiem i miodem...), ale na zachodzie gdzie to nie są jakieś wielkie kwoty.


    https://www.wexphotovideo.com/sony-f...-lens-1705686/

    Jaki dobry obiektyw, tanio i sony.

    Edit: z ręką na sercu pisze, jak takie szkła w Sony beda po £700, to przechodzę na ten szrot.
    Ostatnio edytowane przez Zdebik ; 14-09-2021 o 10:24

  3. #1713
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Co chwilę są takie promocje. Poprzednia się skończyła bodaj miesiąc temu i jest teraz nowa aktualna. Tak więc problemu zakupu ww. szkła w tej cenie nie widzę. Ciekawe jak z promkami na szkła RF , bo jakoś nie zauważyłem takowych.
    Możliwe możliwe ale dawałbym zawsze linki jeśli jest promocja i można to kupić bo na papierze to sobie mogę zrobić nawet że za darmo ale towar neidostępny.

  4. #1714

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Możliwe możliwe ale dawałbym zawsze linki jeśli jest promocja i można to kupić bo na papierze to sobie mogę zrobić nawet że za darmo ale towar neidostępny.
    Ale w czym problem? Swoje aparaty i obiektywy kupuję zawsze w promocjach + podwójny Cashback , wycinam kody z pudełek i mam sprzęt często do 2-3k zł taniej niż w "normalnych" cenach sklepowych.

    Tak , wiem. Lepiej sobie ponarzekać na forum, że to wszystko tylko na papierze i niedostępne
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-09-2021 o 10:38
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  5. #1715
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Problem w tym że link prowadzi to sklepu gdzie nie ma towaru.

  6. #1716

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta

    Edit: z ręką na sercu pisze, jak takie szkła w Sony beda po £700, to przechodzę na ten szrot.
    Do tego "szrotu" to jest milion znakomitych i tanich szkieł na mocowanie FE od Sigmy (szczególnie nowe serie DG DN Art oraz DG DN w I series) , Tamrona , Viltroxa , Samyanga itp.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Problem w tym że link prowadzi to sklepu gdzie nie ma towaru.
    Problem w tym, że obecnie każdy czeka aż mu podadzą wszystko na tacy i jeszcze łyżeczką włożą papu do buzi.
    Zamiast zadzwonić i napisać do któregokolwiek sklepu https://scentre.pl/yodafile/service/...f1bee069e7.pdf oraz przeczytać instrukcję mając problem techniczny wolą pisać tysiące postów.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-09-2021 o 11:00
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  7. #1717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Do tego "szrotu" to jest milion znakomitych i tanich szkieł na mocowanie FE od Sigmy (szczególnie nowe serie DG DN Art oraz DG DN w I series) , Tamrona , Viltroxa , Samyanga
    Są ale to nie dla mnie, tak to juz jest z tymi fanboyami. Za to teraz mam ochote na tilt-shift, cos tam jest w okolicach 40 i 90mm ofc Canona ^^

  8. #1718

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Są ale to nie dla mnie, tak to juz jest z tymi fanboyami.
    No tak. Bo najnowsze Sigmy serii DG DN Art oraz DG DN w nowej kompaktowej "I series" https://www.sigma-sklep.pl/produkty/...rkowych,2,4649 produkowane są wyłącznie dla fanboyów
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  9. #1719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    No tak. Bo najnowsze Sigmy serii DG DN Art oraz DG DN w nowej kompaktowej "I series" https://www.sigma-sklep.pl/produkty/...rkowych,2,4649 produkowane są wyłącznie dla fanboyów
    Jakoś wieksze zaufanie mam do L Canona. Sigmy na plakatach i YT spoko. Ale po roku, coś tam trzeba dokrecić bo sie luzuje albo nagle nie trafia.

  10. #1720
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Problem w tym, że obecnie każdy czeka aż mu podadzą wszystko na tacy i jeszcze łyżeczką włożą papu do buzi.
    Zamiast zadzwonić i napisać do któregokolwiek sklepu https://scentre.pl/yodafile/service/...f1bee069e7.pdf oraz przeczytać instrukcję mając problem techniczny wolą pisać tysiące postów.
    Akurat ja wrzucam tu na forum masę linków z okazjami cenowymi i nie wiem czemu się bulwersujesz, dałeś linka gdzie towaru brak, na szybko przeleciałem na ceneo i wszędzie gdzie można odliczyć kasę towaru brak, więc o co masz pretensje, pewnie gdzieś można kupić ten obiektyw tak tanio.

Strona 172 z 187 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •