Zabawne że czytam regularnie jakie to wielkie są różnice pomiędzy cropem a FF a różnica pomiędzy FF a tym cropem MF jest "niewielka" pomimo że jest większa. Podałem to szkło bo cenowo jest na tym samym poziomie co tam 50. Co dla mnie jest mocno zastanawiające nad sensem zmiany systemu na te bezusterkowe aby zaoszczędzić kilka gram na samej puszce, kosztem dużo większego wydatku finansowego i zerowego zysku jakościowego bo matryca zostaje ta sama co lustrzance C5D mk IV.
Poza tym szkła MF mają migawkę centralą w obiektywie i pozwalają robić na niżach czasach jak odpowiedniki z małego obrazka. Ale faktycznie do sportu się nie nadają, ale do sportu ten buzlustrowiec bez gripa też będzie slaby bo 400 fotek na jednej baterii to niewiele. A nawet z nim też szału nie ma i klasyczne lustro lepiej wypada nawet z ilością klatek na sekundę.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami