Od przodu ten R3 przypomina jakiś aparat natychmiastowy-zabawkę dla dzieci przemalowany na czarnoTo naprawdę tak wygląda, czy jakaś twórczość w internetach?
Ps. To naprawdę sprzedają![]()
Szukaj
Od przodu ten R3 przypomina jakiś aparat natychmiastowy-zabawkę dla dzieci przemalowany na czarnoTo naprawdę tak wygląda, czy jakaś twórczość w internetach?
Ps. To naprawdę sprzedają![]()
Ta okleina tak trochę jak te naklejki co mają karbon udawać wygląda, nie?
Nie jestem pewien, ale to chyba nie jest 100% oficjalna grafika.
Dokładnie
Niby aparat nie musi być ładny, ale...![]()
Grafika raczej oryginalna. Na protographyblog są też te z macanka:
https://www.photographyblog.com/revi...eview#hands_on
Na zdjęciach z tego macanka okleiny wyglądają zdecydowanie lepiej, niż na renderkach.
Wypisz wymaluj jak okleina carbon do tuningu aut![]()
I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr
Ciekawe, dlaczego gorącej stopki nie chcą pokazać. Aż tak pozmieniali?
Bardzo fajna puszka. Ciekawe czym odpowie Nikon?
GFX 50SII, X-T5, X-T30II, S1RM2, S5II, G9II, G9
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr
Skontaktuj się z nami