Close

Strona 146 z 179 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 451 do 1 460 z 1868

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Nierealne. Za dużo by dali naraz. Zakładając, że mają takie możliwości (np wątpię w taki DR przy 80 Mpx) to po co dać wszystko od razu. To sprzeczne z dotychczasową polityką firmy. Będą dawali po trochu w różnych modelach body. Np po co tyle Mpx w następcy 1DX.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  2. #2

    Domyślnie

    O R5 też mówili, sam mówiłem, że to nierealne i że tyle nie dadzą, bo przecie do tej pory firma miała inną strategię obdarowywania. Ale dali. I to wcale nie musi być następca 1DX. To może być taki flagowiec do wszystkiego, jak A1 od Sony tylko, że jeszcze lepszy.

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dużo dają na papierze ale to raczej nadganianie braku postępu przez ostatnie lata gdzie musieli wejść na rynek bezluster z czymś co nie będzie śmieszne.
    Mają szczęście że Sony wyhamowało i to ostro w 2020r, dzięki czemu parę kroków nadrobili.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale co takiego ma R5? Sporo Mpx. 8K to konsekwencja ilości Mpx. Szumu narobiło 8K, a to dla fotografów (nie filmujących) najmniej ważna funkcja. I to przegrzewanie. Wada która wypromowała ilość odsłon w necie. To nie było celowe, ale skutek był. Nie to co Nikon.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ale co takiego ma R5?...
    A czego nie ma? Sam twierdziłeś, że Canon nie rozpieszczał nowinkami to właśnie w przypadku R5 wyszło, że dali znacznie więcej niż się ludzie spodziewali. W 8K mało kto wierzył, podobnie w upakowaną matrycę z 20fps. Wszystko to jest plus poprawiona ergonomia, świetny af oraz wiele rzeczy, który zabrakło w pierwszej eRce.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czyli najlepiej żeby zrobili wadliwe modele jak dawniej np D600 czy D750 bo byłby szum w necie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A czego nie ma? Sam twierdziłeś, że Canon nie rozpieszczał nowinkami to właśnie w przypadku R5 wyszło, że dali znacznie więcej niż się ludzie spodziewali. W 8K mało kto wierzył, podobnie w upakowaną matrycę z 20fps. Wszystko to jest plus poprawiona ergonomia, świetny af oraz wiele rzeczy, który zabrakło w pierwszej eRce.
    Ale przecież R5 nie jest następcą R, Canon z numeracją kombinuje mocno ale widać że wracają do tego co ludzie znali w lustrzankach i jakoś się łapali w tym.
    R i Rp plus te inne traktuj jako testowanie na żywca klienta, coś im nie wyszło to za bardzo.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale przecież R5 nie jest następcą R, Canon z numeracją kombinuje mocno ale widać że wracają do tego co ludzie znali w lustrzankach i jakoś się łapali w tym.
    R i Rp plus te inne traktuj jako testowanie na żywca klienta, coś im nie wyszło to za bardzo.
    Z tym "nie wyszło" to bym był ostrożny. Ploty mówią że sprzedali tego wagony .
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ...Ale przecież R5 nie jest następcą R, Canon z numeracją kombinuje mocno ale widać że wracają do tego co ludzie znali w lustrzankach i jakoś się łapali w tym.
    R i Rp plus te inne traktuj jako testowanie na żywca klienta, coś im nie wyszło to za bardzo.
    Nie napisałem nic o jakichś następcach tylko to, że R5 ma rzeczy których nie ma R. Tak samo zresztą jak R6. A z tym testowaniem to przecież wszyscy testują. Nikon też przetestował swoich klientów na obecność jednego slota, kontenerek na baterie czy drogie, pękate stałki 1.8. To też są testy tyle, że po wynikach sprzedaży wygląda, że jednak Canon wyszedł na tym lepiej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    R i Rp plus te inne traktuj jako testowanie na żywca klienta, coś im nie wyszło to za bardzo.
    R to całkiem udany model. Jedynie guzikologia mogła być lepsza. Poza tym świetna matryca, bdb evf i wyświetlacz, sterowanie i responsywność bajka. Af chyba nawet lepszy niż w z6 (opieram się na testach). W każdym razie z przyjemnością bierze się ten aparat do ręki.
    Rp to entry model. Do 4kzl trudno o konkurencje dla niego. Ma super kolorki na wyjściu czyli w sam raz dla amatora chcącego spróbować ff. Jedyna wada jak dla mnie to upośledzona, pół mechaniczna migawka.
    R | 35 | 50 | 135

  10. #10

    Domyślnie

    Tak, oryginalna Rka ma po aktualizacjach bardzo dobry AF, ale z tą świetną matrycą to bym nie przesadzał, bo szału moim zdaniem nie robi.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

Strona 146 z 179 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •