Close

Strona 14 z 187 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1868
  1. #131

    Domyślnie

    Zmartwię Was, wszystkie aparaty są do siebie podobne. Bagnet, nad nim wizjer, z boku grip, jakieś gałki i guziki, tu trochę obłości, tam odrobina kanciastości... Od lat 60-tych żadnej rewolucji we wzornictwie nie było (oprócz kilku epizodycznych wyskoków).
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  2. #132

    Domyślnie

    24-70f2.0 brzmi świetnie - niestety musi ważyć - prawie 1.5KG w połączeniu z lekkim body będzie chyba mniej komfortowe w pracy (przy podobnej wadze) niż 1dx z 24-70/2.8
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Zmartwię Was, wszystkie aparaty są do siebie podobne. Bagnet, nad nim wizjer, z boku grip, jakieś gałki i guziki, tu trochę obłości, tam odrobina kanciastości...
    Racja, tak jak kobiety. Głowa, dwie ręce, dwie nogi, odrobina obłości...
    FF (Fuji + Fuji)

  4. #134

    Domyślnie

    Diabeł tkwi w szczegółach

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Racja, tak jak kobiety. Głowa, dwie ręce, dwie nogi, odrobina obłości...
    Dokładnie. A jakby spojrzeć z większego dystansu, to wszyscy jesteśmy tylko biomasą
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  6. #136

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Zmartwię Was, wszystkie aparaty są do siebie podobne. Bagnet, nad nim wizjer, z boku grip, jakieś gałki i guziki, tu trochę obłości, tam odrobina kanciastości... Od lat 60-tych żadnej rewolucji we wzornictwie nie było (oprócz kilku epizodycznych wyskoków).
    Nieee, no skąd...

    Pamiętam moj szok, jak pojawił się T90 - wyglądał jak sprzęt zajumany ufoludkom
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 03-09-2018 o 12:34

  8. #138

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0FAFE8E0-F0D8-4EDB-BCD3-E033C03995E1.jpeg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	40,1 KB
ID:	13532

    Bo kiedyś to były aparaty, a teraz jak te smartphony, wszystko podobne do siebie.

  9. #139

    Domyślnie

    T90 to był spektakularny sprzęt. Coś zupełnie nowego. Zresztą prototyp to już był totalny kosmos. Cóż się dziwić, za tym wszystkim krył
    się wizjoner Colani. Podobnie jak Giger tacy ludzie to wielka rzadkość i wyraźnie ich teraz brakuje.....
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Średnica filtra 95 mm o długość 14 cm! Aż z ciekawości zmierzyłem i dokładnie taką średnicę ma litrowy słoik na ogórki
    Jest tylko 2 cm dłuższy od tego obiektywu.
    Czaicie coś takiego podpięte pod belusterkowca

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0358.JPG
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	226,7 KB
ID:	13564

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0360 1.JPG
Wyświetleń:	173
Rozmiar:	190,3 KB
ID:	13565
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 14 z 187 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •