Close

Strona 13 z 187 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1868
  1. #121

    Domyślnie

    Nikon jest ładniejszy, ale dlaczego ma taką dużą 35-tkę? Nie rozumiem, co poszło nie tak... Ten brzydal Canona wydaje się lepszym wyborem na ulicę.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #122

    Domyślnie

    Zetka za to ma takie kfiatki :

    • Kreatywne ustawienia Picture Control: Sen, Poranek, Pop, Niedziela, Smutek, Dramat, Cisza, Surowość, Melancholia....
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 03-09-2018 o 09:53

  3. #123

    Domyślnie

    Nie wspominając już o: "...Dżins, Zabawka, Sepia, Błękit, Czerwień, Róż, Węgiel, Grafit, Dwoistość, Czerń". Koniec cytatu.

  4. #124

    Domyślnie

    Nie chciałem już być złośliwy do końca...

  5. #125

    Domyślnie

    A widzieliście nowego Fujifilm GFX 50R? To jest dopiero ładny bezlusterkowiec.

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Oczywiście obaj mamy rację, bo o gustach się nie dyskutuje Mnie wizualnie Nikon kojarzy się z Sony. I to nie jest komplement.
    Oba są szpetne i sonopodobne - do szpetoty A7 przynajmniej już przywykłem, te nowe wyglądają jak ofiary wiejskiego tuningu Sony na Canona/Nikona. Ogólnie poziom nowatorstwa jak u chinoli, przy czym Canon przynajmniej broni się arcyciekawymi obiektywami.

  7. #127

    Domyślnie

    @90s

    Fuji GFX 50R camera concept by Mario C? https://photorumors.com/2018/04/11/f...mera-concepts/
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 03-09-2018 o 11:29

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    A widzieliście nowego Fujifilm GFX 50R? To jest dopiero ładny bezlusterkowiec.
    Widziałem fotkę centymetrowego fragmentu obudowy, na podstawie której za wiele nie da się powiedzieć. Wyciekło jakieś nowe zdjęcie?

    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #129

    Domyślnie

    @capo-di_tutti-capi oszukali mnie tak poza tym to przeraża mnie jakość tych konceptów.

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Oba są szpetne i sonopodobne - do szpetoty A7 przynajmniej już przywykłem, te nowe wyglądają jak ofiary wiejskiego tuningu Sony na Canona/Nikona. Ogólnie poziom nowatorstwa jak u chinoli, przy czym Canon przynajmniej broni się arcyciekawymi obiektywami.
    Ewentualnie mogę się zgodzić, że od strony bagnetu oba są brzydkie, na szczęście da się to częściowo zakryć szkłem, ale od góry i z tyłu Canon mi bardziej odpowiada. Poza tym nie widzę jakiegoś większego podobieństwa do Sony u Canona, ponad to, że oba to aparaty dość zaawansowane więc muszą mieć grip, spust migawki, bagnet i miejsce na telewizorek. Inna sprawa, że być może w tych przypadkach po prostu ergonomia kłóci się z wyglądem. A Sony, ponoć, nie ma wyglądu i ergonomii

Strona 13 z 187 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •