Ceny w RF to jeden z powodów np. mojego wahania czy jednak może darować sobie ten system bezlusterkowy.
Póki co mam lustra i nie uśmiechają mi się te ceny szkiełek w RF. EOS R może i jest OK jako kompromis bo już R6/R5 to pomyłka cenowa, i co z tego żę moze AF jest odrobinę lepszy![]()
- - - - kolejny post - - - - - -
Czy te RFy są zdecydowanie lepsze niż Sigmy do Sony DN ? Czy aż tak bardzo sie różnią aby aż tyle przepłacać ?
Patrzę na to i wychodzi mi że nie warto chyba.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami