Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
Jednak z Pienin rezygnujemy. Tak jak mówicie fajnie tam pójść na poobiedni spacerek. Myślałem, że są wyższe te górki (przynajmniej się takie wydawały 15 lat temu ). Definitywnie zdecydowaliśmy się na 4 dni w Tatrach. Więc co warto ogarnąć w takim przypadku? Na 100% jesteśmy ugadani na jakiś wschód i zachód słońca (gdzie najładniejsze?).

Dowiedziałem się, że jest jakaś trasa (czy jak to nazwać?), że się idzie w koronach drzew... nw o co chodzi więc pytam. Gdzie to coś znaleźć?

Po Tatrach nigdy nie śmigałem jeszcze (Bieszczady to chyba byłem już wszędzie z tych najwyższych szczytów). Jaki sprzęt warto zabrać? Bardzo dobre buty mam.
Skoro 4 dni w Tatrach to może coś takiego:
1. z Witowa przez Dolinę Chochołowską, do Kończystego Wierchu lub w Dolinę Starobociańską
2. z Gronika Doliną Małej Łąki na Giewont a potem przez Kondracką Kopę na Czerwone Wierchy do Ciemniaka w zejście czerwonym do Kir
3. z Kuźnic na Kasprowy (można wagonikiem ) dalej grzbietem przez Goryczkową Czubę i zejście do Doliny Kondratowej
4. z Wodogrzmotów Mickiewicza Doliną Roztoki do "piątki" , Przełęcz Krzyżne, do Murowańca, a dalej jak oczy poniosą...