Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Bieszczady, sierpień 2018

    Będąc na wakacjach, popełniłem taki autoportret, dodam tylko, że jest to jedna klatka z czasem naświetlania 25s. pozdrawiam

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	na forum.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	730,3 KB
ID:	13285
    puszka i kilka oczek do niej

  2. #2

    Domyślnie

    Gwiazdy i droga mleczna jest naprawdę super wykonana... "Śkoda" (raczej Ford), że tak malo pierwszego planu.
    Ale niebo miazga!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Można wiedzieć gdzie konkretnie robiłeś zdjęcie?

  4. #4

    Domyślnie

    Kurde, prawie od prawie 20 lat jestem przynajmniej raz (a czasem i kilka razy) w roku w Bieszczadach i też nie mam pojęcia gdzie to jest

    A co do zdjęcia - góra ładnie, ale dół niestety niedopracowany, trochę niezbyt dobrana lokalizacja: auto, świecące znaki, prawa strona też niepotrzebnie zwraca uwagę, niebieski bym osobiście zgasił dość mocno, bo bardzo dominuje.

  5. #5

    Domyślnie

    Oczywiście to jest zrobione w miejscu Przełęcz Wyżniańska, a dokładniej na parkingu przed wejściem na szlak, sam pierwszy raz byłem w życiu w Bieszczadach ale to co zobaczyłem potwierdziło mnie w przekonaniu, że Droga Mleczna miażdży, byłem tylko 5 dni z czego 2 noce bezchmurne, za rok jadę znów
    puszka i kilka oczek do niej

  6. #6

    Domyślnie

    S4INT, co do dołu zgadzam się, chciałem zobaczyć jak to się je, teraz wiem jedno za rok jak pojadę będę wybierał bardziej klimatyczne miejsca niż parking przed wejściem na szlak, a co do niebieskiego to chyba przez WB dopiero się uczę a ten ustawiony był na 3250K. ale za uwagi serdecznie dziękuje
    puszka i kilka oczek do niej

  7. #7

    Domyślnie

    Niebo wyszlo miazdzaco i to jedna ekspozycja...az mnie to zdjecie zachecilo do poprobowania z astrofoto
    Z minusikow, to samochod jeszcze przejdzie, ale te swiecacy znaki to out. I nie widze tez powodu, zeby ten kamien odciagal uwage od nieba, przygasic go troche.

    Jakie tutaj bylo ISO uzyte?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Nikon D3, ISO 3200
    puszka i kilka oczek do niej

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Sierpień '80
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 17:54
  2. [ Krajobraz ] Staszkówka - sierpień
    By creep in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 22:52
  3. [ Krajobraz ] sierpień
    By jordanek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-10-2010, 13:39
  4. [ Reportaż ] sierpień 80
    By jacek.gold in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 18:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •