Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    http://www.pfpatlawski.wroc.pl/ sam tam wywołuję swoje Fomapany 120/ 100 wołane w kodaku D76 1-20. Dodatkowo jeśli masz życzenia co do konkretnego sposobu wywołania też do wykonania w cenie. Wywoływane w procesorze JOBO Polecam
    myślę co piszę

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    http://www.pfpatlawski.wroc.pl/ sam tam wywołuję swoje Fomapany 120/ 100 wołane w kodaku D76 1-20. Dodatkowo jeśli masz życzenia co do konkretnego sposobu wywołania też do wykonania w cenie. Wywoływane w procesorze JOBO Polecam
    Piękne dzięki za namiar. Wrocław mi pasuje bo blisko mam z Oleśnicy

    W międzyczasie wyszukałem też, że można to wywołać w firmie "Czarno-Białe" (od nich zresztą kupowałem film ten i coś tam jeszcze wcześniej). Sklep z Warszawy jakby komuś bardziej po drodze było tam. No i da się wysyłkowo czyli wysłać im film i odeślą z powrotem.

  3. #13

    Domyślnie

    Podpowiem jeszcze, ze jeżeli umiejętnie umówisz się z Pawłem ( dostosujesz się do jego terminów) to istnieje możliwość wywołania filmu czarno-białego na poczekaniu. Tzn zostawisz film i po mniej więcej godzinie możesz odebrać wywołany. 120 w takim czasie Ci nie zeskanuje bo szerokie nie idą przez skaner laba tylko skanowane są na płaskim Epsonie, ale na film małoobrazkowy 135 w takim czasie jest szansa. Filmy Fomy małoobrazkowe ma w dobrej cenie bo sam nawija ze szpuli. Generalnie człowiek z którym wiele możesz ustalić, a kiedy dopracujesz się statusu stałego klienta - jeszcze więcej
    myślę co piszę

  4. #14

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć. Będę pamiętał, bo planuję jeszcze z 2 filmy wypstrykać w najbliższej przyszłości. Coś jeszcze w średnim formacie ale i chyba zwykłe 35 mm bo przydźwigałem od ojca Exaktę VX500.

    Tym razem jednak skorzystałem z Czarno-Białe. Chciałem zobaczyć co mi się udało dokonać jak najszybciej. Punkt we Wrocławiu kończy pracę w takiej godzinie, że istniało zbyt duże ryzyko iż nie zdążę z Oleśnicy dojechać (po swojej pracy). Szkoda kasy na paliwo by tak bez celu jechać w 2 strony.

    Kolejny raz jakoś lepiej się zorganizuję, może i coś inne pozałatwiam w mieście to można będzie się na spokojnie przejechać. Dla porównania chociaż zobaczyć jak wywołają film we Wrocku

    O dziwo wyszły mi wszystkie zdjęcia. Widzę swoje błędy, przy drugim są szanse, że wyjdzie lepiej. Skanowałem zaś sam, w końcu była okazja wykorzystać kupiony parę lat temu skaner (HP Scanjet 4890).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	starex_small.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	419,4 KB
ID:	52086
    Ostatnio edytowane przez RMC ; 01-06-2021 o 14:26

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jak wywołać film B&W ..
    By WojtehP in forum Tradycyjne techniki wołania - ciemnia
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 15-04-2013, 11:04
  2. Sredni format film 120 a 620
    By Cosnek in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 15:08
  3. średni format, gdzie wywołac w Polsce
    By Otiv in forum Tradycyjne techniki wołania - ciemnia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 10:32
  4. średni format
    By kh29228 in forum Tradycyjne techniki wołania - ciemnia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-01-2008, 21:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •