Close

Strona 19 z 93 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 928

Wątek: Roadmap

  1. #181
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Każda premiera pełnej klatki ma znaczenie i tu Nikon przekonał się że dobry model D850 potrafił im nakręcić sprzedaż,
    Mowa była o konkurencji dla D6, a tą jest (tzn będzie) jedynie 1Dxmk3.
    D850 srednio się nadaje dla napędzania sprzedaży, jest za drogi. Kasę się robi na niższej półce produktów. Czyli premiera nastepcy D750 zrobi kasę, ale .. pytanie czy będzie na nie zbyt, czy ludzie nie wybiorą Z6 z eyefocus. Użytkownicy systemów canona i Nikona dostali sporą zagwozdkę w jaką stronę iść i mogą odwlekać zakupy.
    D760 powinni wypuscic rok przed Z6.

  2. #182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Premiery Sony są bez znaczenia dla premiery Nikona D6. To inna klientela i inny system. Ja wiem ile fps ma A9, ale .. system optyki?
    Canon pokaże nowe body i to ma większe znaczenie, aczkolwiek niekoniecznie dla zawodowców pracujących na kilku body i mających kilka supertele, czyli ...
    Na tym rynku przesiadki nie są częste.
    Pod względem optyki w Sony jest już wszystko co(mi) potrzebne. Problemy są inne: AF i koszty przesiadki z N/C.

  3. #183

  4. #184

    Domyślnie

    Ciekawy wywiad o planach Canona dotyczących rozwoju eRek

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Każda premiera pełnej klatki ma znaczenie i tu Nikon przekonał się że dobry model D850 potrafił im nakręcić sprzedaż, nie są w stanie jednak walczyć lustrzankami w ogólnej sprzedaży i tu przypuszczam że Z6 zrobi swoje, cena w usa 1600$ też robi swoje.
    Flagowce to inna sprawa, oczywiście na tym trzeba zarabiać ale i pokazać swoje możliwości, takiego sprzętu więcej się rozdaje na imprezy sportowe itp niż sprzedaje w sklepach.
    Nikon musi odświeżyć D5, nie ma też flagowca w bezlustrach, a walka o klienta jest ważna bo każde ich kolejne opóźnienie będzie przez konkurencje boleśnie wykorzystane.

    Sony A9II jak i czwórki A7 mogą dostać wyśrubowane parametry techniczne, a patrząc na premiery matryc u sony to jest zawrót głowy.
    Jednak na początek Nikon musi pokazać sprzęt lepszy od trójek A7 i powinien dorównywać zapewne A9II.
    A od kiedy to jedna puszka coś stanowi dla zawodowca? Moim zdaniem to jest zupełnie bez znaczenia co wypuści Sony z punktu widzenia parametrów - no może na ile Canon ruszy d... żeby coś z tego wsadzić w przyszłej iteracji. Ale ogólnie to to jest ziew totalny - myślę że większość ludzi którzy żyją z foto i zainwestowali sporo w szklarnię i inne korpusy myśli dokładnie tak samo .
    A z tym "rozdawaniem" to dasz jakieś namiary gdzie, kiedy . Nie wiedziałem że Nikon taki chojny .
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #186

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nikon-14-24-24-20mm-2000px.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	716,8 KB
ID:	22418

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nikon-70-200-50-85mm-2000px.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	819,1 KB
ID:	22419
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  7. #187

    Domyślnie

    Szczerze pisząc, i wypowiadam się wyłącznie na temat looku tych obiektywów, to wygląda to koszmarnie. Poza 14-24, który nawet fajnie się prezentuje.

  8. #188

    Domyślnie

    Jestem dokładnie przeciwnego zdania )))
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  9. #189

    Domyślnie

    O gustach się oczywiście nie dyskutuje, ale moim zdaniem to są najbrzydsze obiektywy jakie widziałem od dłuższego czasu. Nie wiem też czy to przez kąt z którego zostały sfotografowane, ale wydają mi się z lekka przerośnięte.

  10. #190

    Domyślnie Roadmap

    Mi się podoba purystyczny wygląd - czarny obiektyw bez żadnych złotych, czerwonych czy białych sznytów. Prosta informacja białą czcionką i wystarczy. Wyglada to bardzo profesjonalnie w odróżnieniu od obiektywów innych Marek, które często wyglądają jak zabawki. Z jakiegoś powodu design kojarzy mi się z wyglądem Zeiss-ów
    Ostatnio edytowane przez badtorro ; 18-03-2019 o 09:34
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

Strona 19 z 93 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •