Close

Strona 35 z 93 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 928

Wątek: Roadmap

  1. #341
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Czyli odpowiednik 28-70/4. Co w tym cudownego?
    Serio ???

    Rece po prostu opadaja.

  2. #342
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Serio. To ekwiwalent pod kątem mozliwosci uzyskania płytkiej GO. W dobie bardzo fobrego wysokiego ISO bardziej juz chodzi o GO niz o wiekszą ilość łapanego światła. Czy ktoś płaci dużą kasę za jasne szkło by je przymykać?

  3. #343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Serio. To ekwiwalent pod kątem mozliwosci uzyskania płytkiej GO. W dobie bardzo fobrego wysokiego ISO bardziej juz chodzi o GO niz o wiekszą ilość łapanego światła. Czy ktoś płaci dużą kasę za jasne szkło by je przymykać?
    Światło ma znaczenie jeśli chodzi o pracę AF. Wysokie iso go nie zastąpi. Do tego w ML im jaśniej tym lepiej .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #344
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Serio. To ekwiwalent pod kątem mozliwosci uzyskania płytkiej GO. W dobie bardzo fobrego wysokiego ISO bardziej juz chodzi o GO niz o wiekszą ilość łapanego światła. Czy ktoś płaci dużą kasę za jasne szkło by je przymykać?
    Ja to rozumiem. Ale f2 pozostanie f2 jezeli chodzi o ilosc wpadajacego swiatla.

    Wspomnialem ten obiektyw tylko dlatego ze takie "cuda" juz byly. Oczywiscie w innym systemie, innej mniejszej matrycy itd. Jednak chodzi o sam fakt istnienia zooma f2 i to bardzo bardzo dawno temu

  5. #345

    Domyślnie

    Tylko po co patrzeć za zoomem f/2 na mniejszej matrycy, jak na FX też jest? I akurat nie o S24-35/2 mi chodzi, tylko o tego canona.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #346
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Tylko po co patrzeć za zoomem f/2 na mniejszej matrycy, jak na FX też jest? I akurat nie o S24-35/2 mi chodzi, tylko o tego canona.
    Ja tylko wspomnialem ze byly juz kiedys zoomy f2. W sensie ze nie jest to nic nowego na rynku. Owszem matryca byla mniejsza... ale zoom f2 byl


    PS.
    Czy ja dobrze widze... chomik Ci uciekl

  7. #347
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Światło ma znaczenie jeśli chodzi o pracę AF. Wysokie iso go nie zastąpi. Do tego w ML im jaśniej tym lepiej .
    Tak, a co to zmienia? Przecież na obu rodzajach matryc zakładamy 2.0, czyli taka sama ilość światła. A GO inna.

  8. #348

    Domyślnie

    Kiedyś, w świecie dziadowskiego ISO, gdzie 800 to już była walka z szumem, f/2 to było fajne, jasne szkło. Teraz ISO >6400 wygląda zazwyczaj bajecznie dobrze, a jojczenie że f/2 to prawie ciemnica.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  9. #349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Tak, a co to zmienia? Przecież na obu rodzajach matryc zakładamy 2.0, czyli taka sama ilość światła. A GO inna.
    Albo piszemy o czymś innym albo się nie rozumiemy.
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #350

    Domyślnie


    Takżeten...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 35 z 93 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •