Jestem szczęśliwy że nie mam ciśnienia na takie ogniskowe.![]()
Szukaj
Jestem szczęśliwy że nie mam ciśnienia na takie ogniskowe.![]()
TTartisan APS-C 10/2 już dostępny.
150 jurków, full manual.
S/E, F/X, m43, N/Z i C/RF.
https://phillipreeve.net/blog/review...pness_Infinity
Ciekawe co wart ten Meike https://www.bhphotovideo.com/c/produ...Af-2.0%7Cf-2.8
DX. Wkrótce. X/E/Z
Do tego APS-C 27/1.2 na E/Z jeszcze w tym roku może być pokazany.
Zasadniczo 27/1.2 już jest https://sonyalpha.blog/2023/12/21/viltrox-27mm-f1-2/
Jest, ale nie ma.
https://viltroxstore.com/collections/e-mount
Kupić się nie da. Pewnie dostał od producenta na testy, przed wypuszczeniem na sklep.
W styczniu. Mała partia N/Z jako pierwsza, później S/E i C/RF.
Hm, jakoś mało się o tych Meike słyszy... Ciekawe, czy warte to cokolwiek.
Kolejny ciekawy chińczyk.
Jeszcze niedostępny, więc bez własnego wątku.
YN 11/1.8 APS-C.
Ciekawą cechą jest możliwość zdalnego sterowania ostrością, przez dodatkowy kontroler (widoczny w tle).
Zgłoszenia patentowe na obiektywy FF NIKKOR Z 20-55mm F2 i Z 20-55mm F1.4-2.4
https://asobinet-com.translate.goog/..._x_tr_pto=wapp
Skontaktuj się z nami