Close

Strona 444 z 493 PierwszyPierwszy ... 344394434442443444445446454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 431 do 4 440 z 4926
  1. #4431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta

    Z cenami lekko odlecieli.
    Może coś źle liczę, ale wydaje mi się, że to taniej niż analogiczne pojemności w XQD...

  2. #4432

    Domyślnie

    Te Prograde czasami nie od Soniacza? Pojemności takie same, jak w nowych XQD od Sony.
    Co to jest w ogóle ten ProGrade ?

    Co do tej aktualizacji AF - ma być robiona tylko w serwisie Nikona? Dobrze zrozumiałem ?

  3. #4433

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Co to jest w ogóle ten ProGrade ?
    Tak patrząc na szybko na ich stronę, to byli ludkowie z SanDiska i Lexara.
    A kto za nimi stoi... Cóż...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #4434

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morzon Zobacz posta
    Może coś źle liczę, ale wydaje mi się, że to taniej niż analogiczne pojemności w XQD...
    Myślę, że ceny są bardzo zbliżone do XQD, dolicz do tego vat (ceny w usd, pewnie z rynku USA). To plus, powinno kiedyś wreszcie zacząć tanieć.

  5. #4435

  6. #4436

    Domyślnie

    Better... Generalnie Z6 to fantastyczny aparat. Ale ...
    - gumy pod palcem już się łuszczą.
    - zaślepka, ta wiesksza już trochę napuchła, i zaczyna troszkę odstawać.
    - farba słaba, już są pierwsze delikatne odpryski, od szelek , wiadomo szelki się ocierają, ale z tymi samymi szelkami w d750 dopiero takie odpryski się pojawiły po 3 latach intensywnego używania.

    Wkur... Mnie to ,bo aparat prawie nowy, jeszcze pachnie nowością, traktuje go jak jajko, a już jakieś pierwsze ślady użytkowania pojawiają się. Aż strach się bać jak to będzie wyglądało po 2 latach. Ciekaw jestem jak obiektywy S. Czy też niektóre elementy są wykonane tak słabo. No i ta zaślepka, był wodoszczelny Z6 a już nie jest, bo zaślepka odstaje i jest mała szczelina.

    Ja nie kumam, mogli pokazać coś dobrze wykonanego, na początku, tak żeby zachęcić ludzi do kupna, ale wolą oszczędzać na takich *******ach jak farba, guma i robić sobie zła reklamę. Ja rozumiem że po roku, po 2 latach, ale nie po 2 miesiącach!

  7. #4437

    Domyślnie

    U mnie na razie tylko to logo wifi i BT po lewej stronie korpusu się starło całkiem od noszenia w ciasnej torbie. Po prostu już go nie ma
    Poza tym brak śladów używania, gumy na razie super.

  8. #4438
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Better... Generalnie Z6 to fantastyczny aparat. Ale ...
    - gumy pod palcem już się łuszczą.
    - zaślepka, ta wiesksza już trochę napuchła, i zaczyna troszkę odstawać.
    - farba słaba, już są pierwsze delikatne odpryski, od szelek , wiadomo szelki się ocierają, ale z tymi samymi szelkami w d750 dopiero takie odpryski się pojawiły po 3 latach intensywnego używania.

    Wkur... Mnie to ,bo aparat prawie nowy, jeszcze pachnie nowością, traktuje go jak jajko, a już jakieś pierwsze ślady użytkowania pojawiają się. Aż strach się bać jak to będzie wyglądało po 2 latach. Ciekaw jestem jak obiektywy S. Czy też niektóre elementy są wykonane tak słabo. No i ta zaślepka, był wodoszczelny Z6 a już nie jest, bo zaślepka odstaje i jest mała szczelina.

    Ja nie kumam, mogli pokazać coś dobrze wykonanego, na początku, tak żeby zachęcić ludzi do kupna, ale wolą oszczędzać na takich *******ach jak farba, guma i robić sobie zła reklamę. Ja rozumiem że po roku, po 2 latach, ale nie po 2 miesiącach!
    O gumach czytalem ze luszczyly sie te pierwsze. Po wymianie w serwisie jest OK. Luszy sie farba czy jakis lakier ktorym sa pokryte. O zaslepce tez czytalem i faktycznie bywa ze puchnie i nie mozna jej domknac. U mnie jak narazie wszystko OK.

    Masz gwarancje to slij na serwis. Po wymianie powinno byc juz OK.

    PS.
    Kiedy na poczatku czytalem o tych aparatach i usterkach z nimi zwiazanych... przekreslilem opcje zakupu. Dzisiaj stwierdzam ze to bardzo dobre aparaty do tego czym ja sie zajmuje i nie zaluje decyzji. Komfort zapewnia mi 2 lata gwarancji na Z6 i 3 lata na Z7. Poki co nie zaluje zakupu.
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 29-09-2019 o 17:09

  9. #4439
    J1
    Gość

    Domyślnie

    W koncu...

    Nikon MB-N10

    Aczkolwiek czytajac opis wychodzi z tego potworek. Baterie wkladane kazda z przeciwnej strony. Grunt zeby poprawilo chwyt aparatu z duzymi obiektywami.
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 29-09-2019 o 18:10

  10. #4440

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    W koncu...

    Nikon MB-N10
    Wyjdzie na to, że się czepiam, ale jeżeli Nikon puszcza takie coś i nazywa to gripem, a do tego pewnie wyceni na 1000 zł, to robi sobie jaja... Czasu się nie cofnie i styków się nie doda do Z6 i Z7, ale pojemnik na baterię i trzymak na małego palca powinien być za 500 zł i to z oryginalnym akumulatorem w zestawie... Brak pokrętł i spustu... F80 też tak miał...

Strona 444 z 493 PierwszyPierwszy ... 344394434442443444445446454 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon Df oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 1718
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 13:08
  3. Nikon D4s oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 585
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 14:57
  4. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •