Close

Strona 339 z 493 PierwszyPierwszy ... 239289329337338339340341349389439 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 381 do 3 390 z 4926
  1. #3381

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Oczywiście że dla mnie D850 będzie lepszym wyborem od Z6. Chyba nie muszę pisać w czym D850 jest lepszy natomiast daleko... mam kogoś wybory, i sprzęt na którym pracują obcy dla mnie ludzie. Skoro ktoś wybrał Z6 to oznacza że mu ten aparat pasuje, i nie staram się nikogo przekonać że jest inaczej. Natomiast moja opinia na temat Z6 i jego AF nie zmieni się (chyba że aktualizacja coś zmieni i AF chociaż zbliży się tego co oferuje sony). aaa i miałem wynajęty Z6 na dobe, podczas reportażu, z kolegą kamerzystą który ma A7III - zdanie na temat AF moje już znacie, nie muszę dalej pisać, bo nic się nie zmieniło. Niemniej jednak Z6 uważam za dobry aparat, ale jest dużo "nie" przez które tego sprzętu bym nie kupił.
    Poooczekaj! Miałeś z6 i używałeś go do reporterki?
    To proszę Pana gdzie są Twoje zdjęcia z przykładami kiepskiego AF? Od każdego wymagasz aby je pokazał.

  2. #3382
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma zdjęć bo przecież Zetka nie trafia jak wiemy w nic, nawet w swojego buta

    Ale się znęcacie nad kurczeblade, przecież Zetki te co są nie mają żadnego podejścia do D850, na co mu wodotryski bezlustrowe, ważniejsza jest reszta, to tak jakby pięć lat temu namawiać użytkującego D700 żeby sobie kupił D600 bo jest nowszy albo lepszy bo ma więcej pikselków.

  3. #3383

    Domyślnie

    Ale ta dyskusja juz się nudna robi, Ci którzy marudza na Z6 albo go nie mają albo robią w totalnej ciemnicy.
    AF jest pewniejszy niż D810, w ciemnych warunkach gorszy ale to już muszą być bardzo ciemne warunki, przy normalnych warunkach działa i robi zdjęcia i praktycznie zero odpadu.

  4. #3384

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rpromin Zobacz posta
    Tu nawet nie chodzi o to aby Go przekonać, niech tylko przestanie wydawać twarde opinie o czymś czego nie używa...
    Zdaje mi się, że efekt jest odwrotny od zamierzonego, bo ilekroć wywołujecie kolegę wzywając do sprostowań ten za każdym razem powtarza to co napisał już wcześniej

  5. #3385

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mathis Zobacz posta
    Ale ta dyskusja juz się nudna robi, Ci którzy marudza na Z6 albo go nie mają albo robią w totalnej ciemnicy.
    AF jest pewniejszy niż D810, w ciemnych warunkach gorszy ale to już muszą być bardzo ciemne warunki, przy normalnych warunkach działa i robi zdjęcia i praktycznie zero odpadu.
    Doprecyzowałbym, że chodzi o AFC.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Zdaje mi się, że efekt jest odwrotny od zamierzonego, bo ilekroć wywołujecie kolegę wzywając do sprostowań ten za każdym razem powtarza to co napisał już wcześniej
    Powtarza tezy po kroć a dowodów brak.

  6. #3386

    Domyślnie

    Jak dla mnie af gorysz od D4, ale czy lepszy niż D810 to już nie jestem pewny. Moje odczucie wolniejszy, ale skuteczniejszy. Nie wiem po co porównania wyżej. Zobaczcie jaką ma cenę i nikt nie mówi że to puszka do zadań specjalnych w kosmosie. Dla mnie to aparat dla przeciętnego zjadacza chleba, który chce mieć zalety ml i pełna klatkę. Chce czasami zrobić film i zdjęcia nie koniecznie zarobkowo. I nie to, by się nie dało nim zarabiać. Jak dla mnie to fajne drugie body do D850, bo ona będą się uzupełniały.

  7. #3387

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mathis Zobacz posta
    Ale ta dyskusja juz się nudna robi
    Wystarczy zaignorować 2-3 osoby i nagle wątek robi się bez porównania sensowniejszy.
    Gdyby jeszcze nikt nie karmił trolla, byłoby niemal ok.
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  8. #3388

    Domyślnie

    Powtarza tezy po kroć a dowodów brak.
    Przestań płakać i wymyślać, wejdź na fora zagraniczne, tam użytkownicy obiektywnie opisują swój sprzęt, w tym opisując swoje Z6/Z7 opisując jaki jest AF. Doskonale wiesz jak wygląda AF w aparacie u firmy od telewizorów, a jak nie wiesz, to polecam sobie porównać z Z6 i zimno podejść do tematu. Ja nie jestem fanbojem Sony, a mam Nikona, ale różnice potrafię wychwycić i czysto technicznie ocenić co jest lepsze.

    Oczywiście, będą zdjęcia, jak obrobię cały materiał i oddam PM. Nie wiem czemu się tu tak rzucacie, przecież to moje zdanie i nie musicie opierać na nim swoich wyborów. Pisałem że to bardzo fajny aparat i pisałem że czekam na aktualizacje AF i na to żeby zobaczyć działanie EAF i poprawę AFC. Ale tak czy inaczej nie wziąłbym go dla siebie, bo najbardziej doskwiera mi brak drugiego slota (nawet jeśli te karty są z jakiegoś kosmicznego pyłu to dla mnie drugi slot to komfort psychiczny) *a nawet nie wziąłem bo stałem przed zakupem ale ostatecznie zrezygnowałem. Pisałem też że przeszkadza mi brak drugiego slota i zależy mi bardzo na bardzo wydajnym AFC. Pisałem też że gdybym miał rezygnować z DSLR to wolałbym wybrać A7III które ma DLA MNIE (przeczytajcie to DLA MNIE - bo to jest bardzo istotne) ma więcej cech które bym mógł wykorzystać. Przecież nikogo nie zmuszam do dokonywania wyboru sprzętu i raczej nie obchodzi mnie to czym focicie, i skoro Wam pasuje brak drugiego slota, średni ale wystarczający AFC na tle konkurencji, brak gripa to faktycznie aparat dla Was. Koniec kropka.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 25-04-2019 o 15:15

  9. #3389

    Domyślnie

    Nikon oficjalnie potwierdził że firmware update dla z6/7 będzie dostępne od 16 maja

  10. #3390

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Przestań płakać i wymyślać...
    Pohamuj emocje.

    Pokaż tylko te zdjęcia w których z6 nie dał rady. Nie trzeba chyba nietrafionych obrabiać?

Strona 339 z 493 PierwszyPierwszy ... 239289329337338339340341349389439 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon Df oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 1718
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 13:08
  3. Nikon D4s oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 585
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 14:57
  4. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •