Super!!! Coś takiego zaobserwować, to już mega szczęście, a jeszcze do tego sfotografować? To jest piękne zjawisko. Raz widziałem duży bolid. Błysk był taki, że noc zrobiła się biała, a potem był grzmot(coś jak z pioruna) . Ostrość moim zdaniem na tym zdjęciu jest mniej ważna. Przecież wszystko widać![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
, sam polowałem z 2 godzinki, ale nie wiele wyszło

Skontaktuj się z nami