Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: LOUPEDECK PLUS

  1. #1

    Domyślnie LOUPEDECK PLUS

    Jeszcze nic specjalnie nie ma na forum, a podobno sporo tego już jest na rynku. Przynajmniej tak twierdzi pani ze sklepu, który to sprzedaje. Może ktoś ma, ktoś używa a może chce mieć.

  2. #2

    Domyślnie

    Na samą myśl, że miałbym godzinami kręcić tymi pokrętłami łapiąc je od góry, albo unosić rękę, żeby poprzez dolny rząd wysokich pokręteł dostać się do tych płaskich powyżej, rozbolały mnie kciuk i przedramię.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  3. #3

    Domyślnie

    ja powiem tak przerobiłem coś podobnego na korgu, fajne ale bardziej do zabawy nad jednym zdjęciem, do masówki bardziej mi pasuje duet logitech g13 (zaprogramowane klawisze wszystko pod lewą ręką- mega wygoda i szybkość) + dobra myszka do korekt lokalnych
    sporo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Na samą myśl, że miałbym godzinami kręcić tymi pokrętłami łapiąc je od góry, albo unosić rękę, żeby poprzez dolny rząd wysokich pokręteł dostać się do tych płaskich powyżej, rozbolały mnie kciuk i przedramię.
    ad. 2 - czary mary. Możesz obrócić urządzenie o 180 stopni


    a Co do meritum, jak dużo się siedzi i obrabia, to takie rozwiazanie jest genialne. + jakiś roccat Tyon w drugą ręke.

    Budżetowo można po prostu oprogramować drugą klawiaturę za pomocą AHK.

  5. #5

    Domyślnie

    Odgrzebię wątek.

    Mam Loupedeck+ i problem z jedną funkcją.

    Normalnie jak włączę lupkę, to kursor zamienia się w łapkę i można przesuwać obrazek. Ale w trybie korekt lokalnych kursor jest pędzlem i maluje po obrazku. Żeby go przesunąć, trzeba nacisnąć spację na klawiaturze. Tylko Loupedeck nie ma spacji. Próbowałem ją przypisać do wielu różnych klawiszy funkcyjnych, ale to nie działa. Alternatywnie mógłbym użyć klawiszy ze strzałkami do przesuwania, ale nie znalazłem takiej funkcji do przypisania. Częściowym rozwiązaniem są klawisze PgUp i PgDn, które przesuwają ekran skokowo i tylko w pionie.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 28-05-2021 o 15:54
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #6

    Domyślnie

    Czasami takie problemy (raczej dotyczą PS i tabletów) można rozwiązać poprzez reinstalację LR + czyszczenie rejestru w win + nowe sterowniki - myślę, że to może pomóc, bo raczej bym stawiał na błędy w sofcie niż sprzętowe.
    Często sam win miesza, gdy podłączymy sprzęt do komputera przed instalacją sterowników.
    https://forum.nikoniarze.pl/faq.php

Podobne wątki

  1. Loupedeck - konsola do edycji zdjęć w Lightroom
    By S@wyer in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-02-2019, 10:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •