Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Demokratyczny system, w którym łamie się prawo i wydaje wyroki wyssane z palca, bo tak? Widzę tu jakąś grubą logikę. Na jakiej podstawie prawnej twoim zdaniem sąd miał prawo wydać taki wyrok jaki wydał?
    Hmm, cóż. Jednak dajesz mi powód by twierdzić, że jednak nie rozumiesz.

    Pozdrawiam.

  2. #22

    Domyślnie

    E tam dla mnie to dziwne.
    Powinni się dogadać ze sesja plenerowa w max 1 miesiąc po ślubie. I np. w dni pon. - pt.
    Widać fotografowi kompletnie nie zależało a młodym nie zależało tylko trochę mniej. Jak by fotografowi zalezało to by sie jeszcze w lato dogadał z terminem.

    A ze jesienią młody humoru nie miał, ja go rozumiem

  3. #23
    kl
    Gość

    Domyślnie

    A mnie najbardziej się podoba plenerowa dmuchawa, jako świadectwo profesjonalizmu. Ciekaw jestem apelacji w tej kwestii.

  4. #24

    Domyślnie

    A na jakiej podstawie para stwierdziła, że asystent był "pod wpływem" ? Czy była wezwana policja i był zbadany alkomatem ? Za takie pomówienia to ja był założył sprawę ale młodym.
    Ostatnio edytowane przez DaroD300S ; 10-07-2018 o 07:22

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    A na jakiej podstawie para stwierdziła, że asystent był "pod wpływem" ? Czy była wezwana policja i był zbadany alkomatem ? Za takie pomówienia to ja był założył sprawę ale młodym.
    Bo może wiało mu z paszczy? Nie bardzo trzymał równowagę lub bełkotał? Może było to tak ewidentne, że trudno było tego nie stwierdzić? Całkowicie zgadzam się z Młodymi i wyrokiem sądu, zachowanie fotografa było niedopuszczalne. I nie chodzi mi o dmuchawę czy niesprawną rękę, bo to już szczegóły lub kuriozum, ale o przesuwanie terminu. Rozumiem, o tydzień-dwa, ale o 4 miesiące? To już nie jest plener ślubny tylko oddzielna sesja portretowa, która ma się nijak do reportażu ślubnego... Uroczystość w lipcu a plener w listopadzie? A może w grudniu, w pięknym zimowym krajobrazie? Reportaż z samochodem jadącym do ślubu a plener w saniach? Sytuacja, w której Młodzi przylatują z Irlandii na umówione spotkanie a fotografa nie ma, bo jest na urlopie? To jest nie tylko brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, ale wręcz elementarnego szacunku w stosunku do drugiego człowieka. I dobrze, że takie sprawy zaczynają być zakładane a wyroki zapadają, bo niestety niedotrzymywanie terminów jest czymś nagminnym w rzeczywistości polskiego biznesu i usług, a nieodbieranie telefonu staje się standardem prowadzenia interesu... Absolutnie nie dziwię się Młodym, że podali fotografa do sądu, bo po prostu zepsuł im uroczystość, i chwile, które się nie powtórzą. A fotograf zachował się na zasadzie "nie mamy pańskiego krawata i co nam pan zrobi?", więc dobrze, że dostał nauczkę...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    A mnie najbardziej się podoba plenerowa dmuchawa, jako świadectwo profesjonalizmu. Ciekaw jestem apelacji w tej kwestii.
    coz .. skoro sesja miala byc w cieple lipcowe popoludnie a para miala pozowac w lernich strojach to robienie tego w listopadzie wymaga stworzenia chocby namiastki warunkow.
    przyznam ze czytam w roznych miejscach nabijanie sie z tej dmuchawy i nie mam pojecia czemu Was to az tak dziwi? organizowalem troche sesji gdzie trzeba bylo dmuchawami ogrzac magazyn zeby modelka nie zamarzla i jakos nikt nie widzial w tym problemu.

    natomiast kompletnym brakiem profesjonalizmu jest brak kontaktu z klientem i nieobecnosc na umowionym spotkaniu. I dobrze ze bedize to pana fotopstryka kosztowac pare pln.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    coz .. skoro sesja miala byc w cieple lipcowe popoludnie a para miala pozowac w lernich strojach to robienie tego w listopadzie wymaga stworzenia chocby namiastki warunkow. .
    moznaby zaaranzowac sesje np w afryce , oczywiscie na koszt fotografa .
    Problem w tym , ze pani mloda przytyla i stracila figure , pan mlody po zapoznaniu sie z pozyciem malzenskim zaczal lysiec.
    nie od odrobienia - czasu cofnac sie nie da.

    chyba , ze odchudzic i dodac wlosow w PS.
    LT ma funkcje wybielania zebow , moze jeszcze wprowadzic usuwanie lysiny ?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    ...chyba , ze odchudzic i dodac wlosow w PS.
    LT ma funkcje wybielania zebow , moze jeszcze wprowadzic usuwanie lysiny ?
    LT domyślam się, że chodzi o Ligtroom ? (skrót: LR) Możesz podpowiedzieć, gdzie jest ta funkcja w LR wybielania zębów? Nie mówię, że jej nie ma..., po prostu jakoś jej nie zauważyłem, a wydawało mi się, że znam dobrze ten program

    Edit.
    Dobra, przypomniałem sobie, pędzel korygujący/Adjustment Brush/Custom/Teeth Whitening (Saturacja -60, Exposure +0,40)
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 10-07-2018 o 17:58

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    moznaby zaaranzowac sesje np w afryce , oczywiscie na koszt fotografa .
    Problem w tym , ze pani mloda przytyla i stracila figure , pan mlody po zapoznaniu sie z pozyciem malzenskim zaczal lysiec.
    nie od odrobienia - czasu cofnac sie nie da.

    chyba , ze odchudzic i dodac wlosow w PS.
    LT ma funkcje wybielania zebow , moze jeszcze wprowadzic usuwanie lysiny ?
    fajny tekst kompletnie z dvpy swiadczacy ze albo nie przeczytales ze zrozumieniem albo jestes oderwany od rzeczywistosci.
    wziales pod uwage ze para usilowala umowic sesje w lipcu podczas swojego pobytu w kraju a tylko ze wzgledu na to ze fotograf nie raczyl odebrac telefonow i wywiazac sie z umowy sesje odbyla sie w listopadzie? swoja droga ogromnie sie dziwie ze para zgodzila sie na sesje kilka miesiecy pozniej a nie pogonila fotografa.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    fajny tekst kompletnie z dvpy swiadczacy ze albo nie przeczytales ze zrozumieniem albo jestes oderwany od rzeczywistosci.
    wziales pod uwage ze para usilowala umowic sesje w lipcu podczas swojego pobytu w kraju a tylko ze wzgledu na to ze fotograf nie raczyl odebrac telefonow i wywiazac sie z umowy sesje odbyla sie w listopadzie? swoja droga ogromnie sie dziwie ze para zgodzila sie na sesje kilka miesiecy pozniej a nie pogonila fotografa.
    zasadniczo Problem polegal nie na tym, ze panna mloda zmarzla, czemu rzeczywiscie moznaby zapobiec dmuchawa , lecz mocno przytyla i do listopada stracila powab. dmuchawa raczej tego usunac sie nie da.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Do sądu z parą młodą... Próbowaliście?
    By vilen in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 26-05-2014, 09:49
  2. [ Krajobraz ] Z dzikiego sadu
    By grzegorzdz72 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-03-2013, 18:24
  3. [ Architektura ] Budynek sądu
    By jacek dr in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-01-2013, 17:44
  4. [ Krajobraz ] Czekając na wyrok
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 14:47
  5. [ Pozostałe ] Wyrok
    By igorzak in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2007, 11:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •