Close

Strona 169 z 288 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179219269 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 681 do 1 690 z 2872
  1. #1681

    Domyślnie

    Ale to musi być obiektyw wodoszczelny.
    Miałem tak w telezoomie od Sony - jak woda wleciała, to już wylecieć nie chciała...

  2. #1682
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko jest możliwe, czemu nie, prawa fizyki jakieś są, zagięcie czasoprzestrzeni i włączenie warp pozwoliłoby pewnie nawet na spore zmniejszenie takiej konstrukcji

    Ja bym wolał do pełnej klatki 20-70mm f/4 o wymiarach typowych 24-70 f4

    Z ciekawostek jakiś czas temu było sporo pomysłów na soczewki dostosowujące swoje wymiary.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 12-10-2019 o 18:46

  3. #1683
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Ale to musi być obiektyw wodoszczelny.
    Miałem tak w telezoomie od Sony - jak woda wleciała, to już wylecieć nie chciała...
    To tak jak ruskie testowaly szczelnosc samochodu... wrzucali kota do srodka... jak kot byl w srodku nastepnego dnia... auto uznano za szczelne

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wszystko jest możliwe, czemu nie, prawa fizyki jakieś są, zagięcie czasoprzestrzeni i włączenie warp pozwoliłoby pewnie nawet na spore zmniejszenie takiej konstrukcji

    ...
    Ja rozumiem ze weekend... ale poprosze troche wiecej szczegolow. Bo tutaj sa powazne projekty rozwazane.

    Czy mozemy tez doprecyzowac slowo spore... czy mala przyczepka wystarczy ? Czy lepiej bedzie montowac to na podwoziu Toyoty terenowej ?

  4. #1684

  5. #1685

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Naprawde to jest dziwne, ze pewna grupa ludzi nie moze zrozumiec, ze inna grupa ludzi moze po prostu chciec/wolec lustrzanke zamiast bezlustra.
    No ale chyba wszyscy to rozumieją, przecież tego się nie da podważyć. Ja się tylko obawiam, że za jakiś czas zaspokajanie potrzeb tej grupy ludzi będzie dla producentów sprzętu foto nieopłacalne (dla kilku firm już dawno przestało być), przez co mimo dzisiejszych zapewnień potrzeby te zostaną po prostu zignorowane.
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 12-10-2019 o 19:24
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #1686

    Domyślnie

    Są jeszcze Chińczycy.
    I jeszcze koesh jest.

  7. #1687

    Domyślnie

    Ja bym wprowadził kompakt z line scan https://www.oneboxvision.com/blog/li...-how-they-work i obrotowym obiektywem jak w np. Horizon https://www.youtube.com/watch?v=kHLQ0q_XDic lub obrotowym lustrem.

  8. #1688

    Domyślnie

    A propos - koesh. Przy obliczeniach możesz wziąć pod uwagę soczewki dyfrakcyjne.

  9. #1689

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    No ale chyba wszyscy to rozumieją, przecież tego się nie da podważyć. Ja się tylko obawiam, że za jakiś czas zaspokajanie potrzeb tej grupy ludzi będzie dla producentów sprzętu foto nieopłacalne (dla kilku firm już dawno przestało być), przez co mimo dzisiejszych zapewnień potrzeby te zostaną po prostu zignorowane.
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale te firmy którym przestało się to opłacać nie były nigdy liderami rynku w lustrach... No może Olympus zrobił jakiś dziwny krok lejąc na swoich klientów (ufff, już prawie kiedyś płaciłem za E520, ale bym na tym wyszedł...). Ale możesz się obawiać, masz prawo. Ja się nie obawiam i mój plecak foto też. A na niskie ceny sprzętu z lustrem czekam tak niecierpliwie, jak na kolejne lato... Pewnie się nie doczekam (nie mówię o lecie). Niestety prawie wszystkie drogie zabawki już kupiłem... ale może tych kilka się uda za 10% ceny

  10. #1690
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No... w koncu. Podoba mi sie ten projekt. Widze kolejna grupe docelowa... fotografowie sportowi... pilka nozna. Zawodnicy beda grali mecze tym obiektywem... obiektyw zawsze w centrum akcji. Tylko trzeba uwazac jak ktos trafi w slupek... proponuje zrobic gumowe bramki

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale te firmy którym przestało się to opłacać nie były nigdy liderami rynku w lustrach... No może Olympus zrobił jakiś dziwny krok lejąc na swoich klientów (ufff, już prawie kiedyś płaciłem za E520, ale bym na tym wyszedł...). Ale możesz się obawiać, masz prawo. Ja się nie obawiam i mój plecak foto też. A na niskie ceny sprzętu z lustrem czekam tak niecierpliwie, jak na kolejne lato... Pewnie się nie doczekam (nie mówię o lecie). Niestety prawie wszystkie drogie zabawki już kupiłem... ale może tych kilka się uda za 10% ceny
    To nie mogles sie wtedy odezwac do mnie... bym nie kupil mojego

Strona 169 z 288 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179219269 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Spekulacje i plotki - Nikon Dx00 (crop DX)
    By Hamarama in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2220
    Ostatni post / autor: 10-03-2019, 16:49
  2. Nikkor 70-200 f4 VR - spekulacje
    By snakemaycry in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 24-10-2012, 09:34
  3. Nikon AF-S Nikkor 16-35mm f/4G ED VR spekulacje
    By lesheck in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 01:22
  4. 24 mm f/1.4 spekulacje
    By koziak in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 00:56
  5. d90 spekulacje
    By KrzysztofS in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 14:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •