ART jak najbardziej. %0mm na DX to taka krótka portretówka. Myślę że w sam raz pod Twoje potrzeby. 35 to ani szeroko ani wąsko - a jesli chcesz portretowac to się sprawdzi pewnie gorzej niz 50mm. Przynajmniej w Twoim przypadku, bo jest mnóstwo osób które robi na 35mm DX lub 50mmFX i dają zacne foty![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami