Ale... w straconych golach jesteśmy lepsi od Panamy !
Szukaj
Ale... w straconych golach jesteśmy lepsi od Panamy !
No to teraz na spokojnie będzie można oglądać jak Niemcy zdobywają mistrzostwo![]()
Pytanie komu kibicowac.
Meczu z jpn ogladac nie mam zamiaru. Wole Senegal - Kolumbia.
A wiecie czego najbardziej szkoda w tym wszystkim?
Ze ludzie by chcieli pokibicowac, bardziej lub mniej, ale pocieszyc sie gra swojej reprezentacji.
Nikt nie wymaga od naszych pilkarzy mistrzostwa swiata.
Ale gry, walki, jakichs bramek i akcji...a dostajemy jak zwykle wielkie nic.
Szkoda, ze Nasi absolutnie NIC w tym mundialu nie pokazali.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Dokładnie, najtrafniejsze słowo opisujące występ naszej reprezentacji i reprezentację to NIC
nic...
Tak można to skomentować
Coolface.png
Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 24-06-2018 o 22:22
https://youtu.be/xeAiUpMzcbE
Tu pan się chyba zna mówił prawdę, wynik przewidział![]()
Skontaktuj się z nami