Z punktu widzenia, że mając na uwadze należy tak robić, żeby dyskusji nie było. Tylko prawda aplauz i zaakceptowanie. Wtedy autor będzie zadowolony, organizator i modelki też. Tyle tytułem wstępu, gdyby ktoś uznał, że to co napiszę niżej ma być z założenia krzywdzące.

Ponieważ jednak zależy Ci na opinii innych, to napiszę coś od siebie. Zajrzałem pod wskazany link. Są tam zdjęcia bardzo do siebie podobne. Takie maxmodelkowe do klikania polubień. Nie ma się co do nich pojedynczo przyczepiać, bo warunki i cel ich powstania są oczywiste. Przyczepię się do samej publikacji i zapytam, jaki jest sens pokazywania aktu ćwiczebnego? Nie wiem jakie są możliwości własnej kreacji podczas tych warsztatów ale zakładam, że odbywa się to na zasadzie: mamy modelkę w takiej stylizacji, w takim makijażu i w takiej scenografii, wiec do dzieła. I co tu mamy oceniać? Czy AF się dobrze sprawuje, piony trzymają się poziomicy, ciasnota kadru nam odpowiada a może cz światłomierz wymaga jakieś kalibracji? W tych zdjęciach brakuje dla mnie najważniejszego czyli sensu ich powstania. Relacji jaka powinna powstać między widzem a obrazem. Dwie nagie modelki są po prostu nagimi modelkami. Nic nie wynika z ich stylizacji, scenografii. zastosowanego sprzętu, samej nagości czy odległości między nimi.
Zabierz modelką nad wodę o dobrej godzinie, rozbierz ją, rób zdjęcia i zobaczymy co wyjdzie - to żadne fotograficzne wyzwanie. Nie otwierasz tym żadnej bramy, nie przekraczasz emocjonalnych barier i nie tworzysz niczego własnego. Czy można inaczej? Myślę, że podczas takiej grupowej imprezy jest to bardzo trudne. Dla mnie fotografowanie ludzi a aktu w szczególności jest równoznaczne z otworzeniem się fotografa i modelki. To emocjonalny a nie fizyczny ekshibicjonizm. To także praca nad własnym stylem szczególnie zdolnością i wydajnością przekazu. Praca głównie dla głowy a nie dla sprzętu. W tych kategoriach publikowane zdjęcia nie różnią się od tysięcy innych. Nie widzę w nich Twojego stylu, źródeł Twoich inspiracji i potrzeby sfotografowania "czegoś". Widzę jedynie uczestnictwo w warsztatach.

Moja opinia jest tylko moja. Może być nic nie znacząca. Nie ma służyć poprawieniu mi humoru i dokopaniu innym. Trochę mi żal, że prezentowane zdjęcia w żaden sposób na mnie nie działają.