Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Rondo ONZ

  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo ładne zdjęcia. Fajna aura Ci się trafiła i dobrze z niej skorzystałeś(wiem wcześniej koledzy już napisali ) Jedynka spoko wymyślona z pokazaniem wejścia do metra tylko razi mnie latarnia przy lewej krawędzi.
    3 naprawdę ekstra. ładny zrównoważony obrazek.
    Fuji

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Elegancko. W sumie opinia na poziomie lajka, ale co tu więcej pisać - koń, jaki jest każdy widzi. Potencjał miejsca i aury wykorzystany bardzo dobrze, a rezultat cieszy oczy.
    Może i na poziomie laika, ale przecież nie od laika Dzięki.

    Cytat Zamieszczone przez Nbogdan Zobacz posta
    Jedynie, odrobinę brakuje mi tego „kopa”. Fajne niebo, fajne budynki. Jakoś te elementy uwidocznić. Nie wiem jak, ale wzmocniłby zarys budynków, zwłaszcza centralnego na tle nieba.
    Nie chciałem przesadzić. I tak budynek jest rozjaśniony, a tył trochę przygaszony, no i dodałem kontrastu. Po prostu wiedząc z jakiego punktu wychodziłem uznałem że dalsze podkręcanie byłoby już mocno nienaturalne - a przy takich warunkach nie czuję takiej potrzeby. Ty nie znając oryginału możesz mieć takie spostrzeżenia, co jest dla mnie informacją na przyszłość, że jeszcze jest miejsce na podkręcenie obrazka . Dzięki za komentarz!

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    A to Ciebie dzisiaj widziałem na jakiejś grupie fejsowej Po raz drugie napiszę - dobra robota, podoba się!
    Taki znak czasów, faktycznie ruch tam jest większy, pewnie jest tam spora ilość osób z forum, chociaż ciężko rozpoznać po nazwiskach, a nie po nickach Ale obiecałem sobie, że zwiększę aktywność tutaj, na forum które w znacznej mierze mnie ukształtowało fotograficznie przed erą kciuków w górę i unikania krytyki Pozdr!

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    uwiecznić by sie zdało rozbiórke bloku przy Świętokrzyskiej... póki stoi. potencjał jest
    Jeśli chodzi Ci o budynek naprzeciwko, to już za późno... Gdy tam byłem ostatnio, to zostały 1-2 poziomy...

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Bardzo ładne zdjęcia. Fajna aura Ci się trafiła i dobrze z niej skorzystałeś(wiem wcześniej koledzy już napisali ) Jedynka spoko wymyślona z pokazaniem wejścia do metra tylko razi mnie latarnia przy lewej krawędzi.
    3 naprawdę ekstra. ładny zrównoważony obrazek.
    Dzięki; odnośnie jedynki zależało mi na jakimś pierwszym planie, ale im dłużej patrzę na 1 i 3, to wybieram trójkę - głównie ze względu na kąt, pod jakim widać budynek. A odnośnie latarni, postanowiłem nie walczyć z takimi przeszkadzajkami. Czasem coś wystempluję ale nie tak duże obiekty. W mieście rezygnując z kadrów na których byłyby jakieś mniej atrakcyjne elementy praktycznie skończyłoby się tym, że nie miałbym żadnych zdjęć. Trochę mi zajęło zrozumienie tego, że nie zawsze da się podejść minimalistycznie Teraz staram się je jakoś zagospodarowywać lub przynajmniej umieszczać tak, by nie rzucały się w oczy.

  3. #13

    Domyślnie

    Odkopię wątek. Zdjęcie z Dnia Dziecka 2020. Lubię ten budynek

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020-06-04-Rondo1.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,39 MB
ID:	40072

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Rondo 1
    By creep in forum Architektura
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 15:21
  2. [ Architektura ] Rondo 1
    By Georgio in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 23:18
  3. [ Foto-żart ] Rondo im.Bohaterów PGR-ów
    By jeremi1234 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-05-2012, 11:33
  4. [ Architektura ] Rondo
    By krzychun in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 16:10
  5. [ Reportaż ] Rondo tajemnicy
    By Damianus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-09-2006, 13:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •