Close

Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 210

Wątek: P1000

  1. #171

    Domyślnie

    Aparaty P900 i P1000 to świetny sprzęt jeśli rozumiesz jakie są ich ograniczenia i co mogą Tobie zaoferować. To nie jest lustrzanka z obiektywem za kilkanaście tysięcy złotych, ale aparat nomen omen kompaktowy (niezależnie od swoich rozmiarów) i w takich kategoriach należy go traktować. Na swój sposób jest to mistrzostwo świata osiągnięte przez Nikona w kwestii tego, co możesz dostać w aparacie który nie posiada wymiennych obiektywów. To tak, jakby próbować upchną silnik od Ferrari w skorupe Malucha. Niektórzy ponoć próbowali i mieli z tego niezły fun. Natomiast taki sprzęt ma swoje ograniczenia optyczne. Jeśli jesteś w stanie pogodzić się z nimi to będziesz czerpał radość z fotografowania. Jeśli nie, to poszukaj czegoś innego. Ja posiadam P900, w czasie jego użytkowania doszedłem do wniosku że potrzebuję czegoś więcej aby realizować swoje potrzeby fotograficzne. Zatem kupiłem sobie lustrzankę z teleobiektywem. Śmieszne max 600mm. Nie fotografuję samolotów na wysokościach przelotowych, ale mam na wyciągnięcie ręki jakość która mnie satysfakcjonuje. Czego nie mogłem powiedzieć o P900. Do kompletu dokupilem dwa krótkie obiektywy: do krajobrazu i standardowy. Za całość zapłaciłem tyle co musiałbym wyłożyć za dwa P1000. I to są te dylematy. W fotografii nie możesz mieć wszystkiego, szczególnie jeśli masz ograniczony budżet. Więc trzeba szukać tego co jest Ci najbardziej potrzebne. Na planowane wakacje (przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego - 500km w 21 dni) lustrzanki nie wezmę. Ale P900 i owszem. A do fotografowania księżyca nadal używam P900.
    Ostatnio edytowane przez raziel79 ; 03-08-2019 o 09:19

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raziel79 Zobacz posta
    Aparaty P900 i P1000 to świetny sprzęt jeśli rozumiesz jakie są ich ograniczenia i co mogą Tobie zaoferować. To nie jest lustrzanka z obiektywem za kilkanaście tysięcy złotych, ale aparat nomen omen kompaktowy (niezależnie od swoich rozmiarów) i w takich kategoriach należy go traktować. Na swój sposób jest to mistrzostwo świata osiągnięte przez Nikona w kwestii tego, co możesz dostać w aparacie który nie posiada wymiennych obiektywów. To tak, jakby próbować upchną silnik od Ferrari w skorupe Malucha. Niektórzy ponoć próbowali i mieli z tego niezły fun. Natomiast taki sprzęt ma swoje ograniczenia optyczne. Jeśli jesteś w stanie pogodzić się z nimi to będziesz czerpał radość z fotografowania. Jeśli nie, to poszukaj czegoś innego. Ja posiadam P900, w czasie jego użytkowania doszedłem do wniosku że potrzebuję czegoś więcej aby realizować swoje potrzeby fotograficzne. Zatem kupiłem sobie lustrzankę z teleobiektywem. Śmieszne max 600mm. Nie fotografuję samolotów na wysokościach przelotowych, ale mam na wyciągnięcie ręki jakość która mnie satysfakcjonuje. Czego nie mogłem powiedzieć o P900. Do kompletu dokupilem dwa krótkie obiektywy: do krajobrazu i standardowy. Za całość zapłaciłem tyle co musiałbym wyłożyć za dwa P1000. I to są te dylematy. W fotografii nie możesz mieć wszystkiego, szczególnie jeśli masz ograniczony budżet. Więc trzeba szukać tego co jest Ci najbardziej potrzebne. Na planowane wakacje (przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego - 500km w 21 dni) lustrzanki nie wezmę. Ale P900 i owszem. A do fotografowania księżyca nadal używam P900.
    ograniczenia ? ta seria aparatów to jedno wielkie ograniczenie jesli chodzi o obrazek

    https://www.dpreview.com/reviews/ima...75524079982736

    przestaw sobie teraz iso (ktore potrzebne bedzie do skrocenia czasu przy takiej armacie) chociazby do iso 800...piach.
    Przeciez tego nie mozna nawet nazwac obrazkiem....

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    ograniczenia ? ta seria aparatów to jedno wielkie ograniczenie jesli chodzi o obrazek

    https://www.dpreview.com/reviews/ima...75524079982736

    przestaw sobie teraz iso (ktore potrzebne bedzie do skrocenia czasu przy takiej armacie) chociazby do iso 800...piach.
    Przeciez tego nie mozna nawet nazwac obrazkiem....
    Zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery, nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi, po znakach interpunkcyjnych za to stawiamy, "czterokropek" w polskiej pisowni chyba nie istnieje... Zwróć uwagę na to jak piszesz.

  4. #174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery, nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi, po znakach interpunkcyjnych za to stawiamy, "czterokropek" w polskiej pisowni chyba nie istnieje... Zwróć uwagę na to jak piszesz.
    ic mondżyj się dalej w wontku "dlaczego sony nie nikon", gdzie zleciales siem wraz ze swojom trujcom i jak zwykle wiesz tam wszystko najlepiej mimo iz w renku nie miales. W sómie to forum morze skladac siem tylko z 3 osup, bo zawsze wy zabieracie glos we wszystkim i wszysto wiecie, mimo isz pojencie blade w 90% kfestji. Tylko nie pytaj jak to obliczylem jak zafsze....

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    ... jak zwykle wiesz tam wszystko najlepiej mimo iz w renku nie miales.
    A Ty miałeś P900 lub P1000, o którym się marzysz, w ręce? Czy znów chciałeś błysnąć postem bez sensu?

  6. #176

    Domyślnie Oczywiscie P1000 ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	609A91DF-06B6-40A3-9961-A55E66FC0FF6.jpeg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	4,52 MB
ID:	31149Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1AAFA74C-0966-41B6-8F62-C5F5486696C5.jpeg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	8,07 MB
ID:	31150
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  7. #177

    Domyślnie

    witam Wszystkich i proszę o odpowiedź
    posiadam nikon P1000 i dokupiłem lampę błyskową Quadralite stroboss 36 evo dedykowaną dla nikona i nie mogę ich zesparować aby błyskała nie wiem jak ustawić czy ktoś może mi pomóc w ustawieniach (krok po kroku)
    ewentualnie gdzie mogę poczytać by zaznajomić się lepeij z obsługą
    będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sianko9 ; 29-10-2019 o 20:49

  8. #178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alfa1655 Zobacz posta
    Jestem od ok. 2 miesięcy posiadaczem tego aparatu a wcześniej miałem P900 i powiem że generalnie skusił mnie ten pierścień do manualnego ostrzenia .
    Ten pierścień tez byłby dla mnie głównym argumentem do zamiany P900 na P1000 czy po jakimś okresie użytkowania mógłbyś ocenić jego prace w praktyce. Ręczne ostrzenie w P900 to tragedia.

  9. #179

    Domyślnie

    Dajcie fotek więcej.
    Aparat jest fajny, to znaczy podoba mi się sam zuuuuuuum
    Troszkę drogi jest, bo bym sobie kupił dla frajdy.

    Dajcie fotki.
    Przecież macie.

  10. #180
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2019
    Miasto
    Nowe Miasto Lubawskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190623_192706.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	3,19 MB
ID:	33396Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0138.JPG
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	5,19 MB
ID:	33397Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0508.JPG
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	5,79 MB
ID:	33398Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0967.JPG
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	5,59 MB
ID:	33399Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN6124.JPG
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	4,23 MB
ID:	33400Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN7403.JPG
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	5,89 MB
ID:	33401Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN7799.JPG
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	5,53 MB
ID:	33402Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN7962.JPG
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	6,14 MB
ID:	33403Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN8549.JPG
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	5,43 MB
ID:	33404

Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tablet - Samsung P1000
    By d50kid in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 12:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •