Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a po co fotograf mebli, samochodów, biżuterii etc musi dac się polubic ? Nie patrzmy na świat przez pryzmat fotografii slubnej. Są dziedziny fotografii gdzie liczy się warsztat i umiejętności i jeżeli robisz genialne foty np bizuterii a jesteś smutasem to z głodu nie zginiesz
    nie znam sie, to sie wypowiem
    moim zdaniem chocby dlatego, ze to nie meble, samochody, ani bizuteria placa, a konkretna osoba. pewnie sa wyjatki, ze kupujacy nawet mimo niecheci do fotografa da mu zlecenie, bo ten jest dobry, ale nie oszukujmy sie, majac wybor kupujemy u tego, kogo lubimy.

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a po co fotograf mebli, samochodów, biżuterii etc musi dac się polubic ? Nie patrzmy na świat przez pryzmat fotografii slubnej. Są dziedziny fotografii gdzie liczy się warsztat i umiejętności i jeżeli robisz genialne foty np bizuterii a jesteś smutasem to z głodu nie zginiesz
    Żeby samą genialnością zdjęć zarobić to trzeba mieć sporo szczęścia, tu bardziej liczą się znajomości żeby dostać dobre zlecenie, a czy ktoś smutny czy wesoły to już mało istotne, w ślubniakowym biznesie albo liczy się nazwisko albo jak ma być taniej to wtedy ładne portfolio i dobre gadanie.
    To moje obserwacje i mogę nie być obiektywny

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leon28 Zobacz posta
    pewnie sa wyjatki, ze kupujacy nawet mimo niecheci do fotografa da mu zlecenie, bo ten jest dobry, ale nie oszukujmy sie, majac wybor kupujemy u tego, kogo lubimy.
    Nie ma tak łatwo, jakość i cena ma tu duży wpływ na ostateczną decyzje. Zaufanie to też lepsze niż "lubienie".

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a po co fotograf mebli, samochodów, biżuterii etc musi dac się polubic ? Nie patrzmy na świat przez pryzmat fotografii slubnej. Są dziedziny fotografii gdzie liczy się warsztat i umiejętności i jeżeli robisz genialne foty np bizuterii a jesteś smutasem to z głodu nie zginiesz
    Po co? Choćby po to że idąc nawet do sklepu, jak ekspedientka będzie sprawiała "smutasa" i złe wrażenie, to dużo osób nie będzie chciało więcej tam kupować.

    Prosty przykład, robiłem remont mieszkania, przyszły 3 osoby na kosztors, wszyscy zdawali się robić profesjolnie robotę, ale dwóch było smutasow, wybrałem gościa który mial najbardziej spoko charakter i był najbardziej energicznym człowiekiem, zwyczajnie polubiłem gościa, i po 15 minutach rozmowy automatycznie wiedziałem że on będzie robił remont.


    Fotografia ma to do siebie, że głównie wypala przez polecenia, ważna jest później jakaś mała renoma wśród swoich klientów, którzy będą Cię później polecali. Jak komuś sfotogragujesz te meble, i zrobisz ok zdjecia, ale będziesz oschły w relacjach, to zapomni o Tobie, a jesli zrobisz pozytywne wrażenie na tej osobie, wraz z dobrymi zdjęciami, to zawsze w swoim towarzystwie poleci Ciebie. Na tym to polega. Nie mam nic do smutasow, ale moim zdaniem każda praca z ludźmi, wymaga pozytywnej energii. Czy to jesteś ekspedientem, fryzjerem, fotografem, kelnerem, budowlańcem.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 25-01-2019 o 17:10

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Zarabianie na swojej pasji.
    By Travis6Strong in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 09:46
  2. Zarabianie na stockach
    By wronap in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-07-2007, 19:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •