Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Fotograf szuka pracy- Warszawa

    Witam, fotografowaniem zajmuje się już od około 5lat, i chyba już nadszedł czas aby wejść na trochę wyższy poziom a mianowicie aby hobby stało się pracą. Posiadam trochę własnego sprzętu, body, obiektywy, lampa reporterska, lampy studyjne. Mój zawodowy dorobek w branży foto to jedynie mniejsze zlecenia dla różnych firm z wielu dziedzin(od fotografowania aut dla komisów po zdjęcia gier planszowych dla wydawnictw). Chętnie podejmę pracę związaną z fotografem, czy to jako sprzedawca w sklepie foto, fotograf produktowy, drugi fotograf na ślubach, serwisant sprzętu foto czy nawet dziennikarz w jakimś portalu fotograficznym(mam wykształcenie dziennikarskie i "lekkie pióro"). Łatwo się uczę nowych rzeczy a także posiadam łatwość nawiązywania kontaktów.
    Może znajdzie się ktoś dzięki komu jeszcze bardziej będę się rozwijał w tej branży. Moje portfolio fotograficzne znajduje się pod tym linkiem https://znanyfotograf.com/michal-chojnacki-mm-fotografi
    Po więcej informacji zapraszam na priv
    Pozdrawiam, Michał

  2. #2

    Domyślnie

    sądzac po tym co pokazujesz w linku (a zakładam, że chcesz się zaprezentować z jak najlepszej strony i jest to top topów) to oceniłbym doświadczenie nie na 5 lat a 5 dni. Logo wielokrotnie przewyższa umiejętności fotograficzne. Prace są fatalne, nie przemyslane i w zasadzie nic nie pokazuja. Jeśli to faktycznie 5 lat doświadczenia to aby wejść w rynek nawet jako drugi fotograf to potrzebujesz jeszcze około 150 lat praktyki. Bez urazy - ale nie masz absolutnie z czym startowac do powaznych fotograficznych zajęc.
    Poza tym, wysupłaj z kieszeni parę złociszy i postaw podstawową strone z portfolio www.imienazwisko.pl - takie wrzutki jak masz teraz na darmowe serwisy lipne sa.

  3. #3

    Domyślnie

    Baz urazy ale takie "portfolio" to można zrobić w kilka minut iPhonem
    A zdjęcie kwiatka i grzyba w lesie to nie nie jest fotografia krajobrazowa
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 10-05-2018 o 18:43
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #4

    Domyślnie

    no ale z drugiej strony, dobrze, ze sie oglasza i cos robi, jak ktos wynajmie kolege to sie wyrobi...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #5

    Domyślnie

    Nie spodziewałem się takiej krytyki za chęć rozwijania się. Nigdzie nie napisałem że czuje się zawodowcem albo że robię dobre zdjęcia. Właśnie dlatego chce się czegoś nauczyć od osoby która potrafi coś w tej dziedzinie. Nie napisałem także że szukam pracy jako fotograf ale czegoś związanego z branżą foto. Nad zdjęciami do portfolio nie siedziałem godzinami aby każde z nich dopieścić i nie szukałem w odmętach komputera najwybitniejszych fotek. Portfolio wolałem założyć na stronie nie ze względów finansowych ale z powodu tego że na takim portalu prędzej ktoś zauważy moje fotki i może sie nimi zainteresuje niż na prywatnej stronie.
    Doceniam krytykę, z pewnością zdjęcia na nią zasłużyły ale czy chęć rozwoju także...?
    Ostatnio edytowane przez chojnas44 ; 11-05-2018 o 01:03

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chojnas44 Zobacz posta
    Nie spodziewałem się takiej krytyki za chęć rozwijania się. Nigdzie nie napisałem że czuje się zawodowcem albo że robię dobre zdjęcia. Właśnie dlatego chce się czegoś nauczyć od osoby która potrafi coś w tej dziedzinie. Nie napisałem także że szukam pracy jako fotograf ale czegoś związanego z branżą foto. Nad zdjęciami do portfolio nie siedziałem godzinami aby każde z nich dopieścić i nie szukałem w odmętach komputera najwybitniejszych fotek. Portfolio wolałem założyć na stronie nie ze względów finansowych ale z powodu tego że na takim portalu prędzej ktoś zauważy moje fotki i może sie nimi zainteresuje niż na prywatnej stronie.
    Doceniam krytykę, z pewnością zdjęcia na nią zasłużyły ale czy chęć rozwoju także...?
    napisałeś FOTOGRAF SZUKA PRACY !! Mam nadzieję, ze rozumiesz powagę tych słów. Nie napisałeś człowiek z aparatem szuka praktyki by się nauczyć. Czyli szukasz kogoś kto Ci zapłaci za to co dla niego wykonasz. Więc z założenia powinienes być w stanie coś takiego zrobić. Twoje doświadczenie tego nie potwierdza. Więc celowo próbujesz władowac swojego potencjalnego pracodawcę na minę. Piszesz że podejmiesz pracę jako fotograf produktowy !! A jak ktos Ci każe zrobić fotografię szklanych kieliszków, sztućców, biżuterii, chromowanych elementów itp itd to co zrobisz ? Pomyślałes o tym ? Mam wrażenie że nie. Rozwijaj się jak najbardziej, ale fotografem to Ty jeszcze nie jesteś i do pracy jako fotograf się jeszcze nie nadajesz. Masz jedynie aparat. To robi z Ciebie człowieka z aparatem a nie fotografa.

    Pooglądaj sobie jak się robi fotografię produktowa chociazby i zastanów się czy potrafiłbyś coś takiego zrobić.

  7. #7

    Domyślnie

    moim zdaniem URL strony jest znakomity : " najlepszy fotograf" - super !
    nie wazne czy najlepszy czy nie , wazne zeby ludzie byli przekonani , ze takiego Maja.
    nikt nie wie co jest fotografia artystyczna - wiec najlepszy fotograf wie lepiej - nawet jesli cos sie nie podobaloby , to wlasnie na tym polegaloby dzielo artystyczne .
    Kazdy odbiera inaczej - niejednoznacznosc odbioru.
    Wiara , a szczegonie wiara w siebie jest podstawa sukcesu , bez tego nic sie nie osiagnie.

  8. #8

    Domyślnie

    w sumie to stock tez ma racje, powinienes ujac tytul, ze przyjmiesz zlecenia... i miec gotowe ceny i portfolio do wgladu, porzadnie zrobione, z wydrukami; ale to juz inn historia - bycia fotografem a prowadzeniem foto biznesu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #9

    Domyślnie

    strona to taka typu "dobrymechanik" - każdy może się dodać do katalogu

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chojnas44 Zobacz posta
    Nad zdjęciami do portfolio nie siedziałem godzinami aby każde z nich dopieścić
    Trudno siedzieć godzinami jak nie ma nad czym.

    Cytat Zamieszczone przez chojnas44 Zobacz posta
    i nie szukałem w odmętach komputera najwybitniejszych fotek.
    To jaki sens ma portfolio składające się z kilku przypadkowych byle jakich fotografii?

    Co chcesz osiągnąć "reklamując" się czymś takim?
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Drugi fotograf - szukam pracy
    By janbartek in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-04-2018, 13:36
  2. fotograf szuka pracy dodatkowej
    By hunter77 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 20:03
  3. Młody fotograf z własnym sprzętem z okolic KIELC poszukuje pracy...
    By Torreto-t1 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 11:13
  4. Fotograf - Opolskie na nauke i do pracy...
    By kondix in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 12:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •