Cześć,

po dłuuuższej przerwie od publikowania czegokolwiek w necie stwierdziłem, że dość tego i wracam do wrzucania swoich rzeczy w sieć (czy to dobrze to już Wy ocenicie). Wracam na forum z nieco innymi rzeczami niż te z których ktoś mnie mógł jeszcze kojarzyć, jest to też coś innego niż w sumie widuję tutaj w dziale zdjęciowym, więc ciekaw jestem odbioru. Od niecałego roku złapałem zajawkę na latanie i odkrywanie starych miejsc na nowe sposoby oraz ogólnie na zmianę sposobu patrzenia na pewne rzeczy (co wymusza podniebna perspektywa) - fajne odświeżenie dla kogoś kto spędza cały czas zawodowy i ten "wolny" z aparatem w ręce gdy wiele rzeczy już się po prostu znudziło
Wątek tasiemiec, nie widzę sensu dzielenia tego na kilka wątków, ale foty będą różne różniaste - typowe i nietypowe krajobraziki, z ludzikiem i bez, wycinki i szersze panoramy.

Zapraszam też na mój profil na instagramie, który w końcu zaczął żyć i w końcu są na nim zdjęcia inne niż z telefonu Będzie regularny update, więc jeśli komuś przypadnie do gustu to co pokazuję to zachęcam do śledzenia:

Morzon na Instagramie

Na początek coś w miarę świeżego czyli wiosenne pola

1.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0061_git_m.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	1,14 MB
ID:	8768

2.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0087_git_m.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	1,03 MB
ID:	8767

3.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0352_git_m.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	1,08 MB
ID:	8769


Pozdrawiam