Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 413

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10

    Domyślnie

    Znalazłem ludzi którzy się przesiedli z Lustrzanek na A7. Bardzo dużo osób z Canonem tak zrobiło, między innymi jest osoba która miała wcześniej Canony 5dmk4 - uznał że a7 jest lepszym aparatem. Wszyscy jednoznacznie opisują że a7 jest lepszym sprzętem. Raczej info ze sprawdzonego źródła, "grupa fotografii ślubnej" na FB więc można sobie sprawdzić na jakim poziomie mają ludzie zdjęcia, spokojnie zadać pytanie na grupie, lub prywatnie. Ja już wyczerpałem temat i potwierdziło się to co przeczytałem na zagranicznych forach, że A7 jest ********ym aparatem za dobrą kasę i że w ostateczności patrząc na ceny lustrzanek które można by porównać parametrami, to systemy Nikon/Canon wychodzą drożej... Do ślubu wiadomo są potrzebne 2 aparaty, w tym momencie 2xNikon d850(pomijając to że d850 z matrycą prawie 50mpx to średni wybór dla slubniakow) lub Canony 5dmk4 wychodzą drożej. Za pobobna kwote samych body mozna kupic dwie a7 i juz jakies obiektywy ... W sobotę będę też miał kamerzystę z tym sprzętem to będzie okazja samemu się przekonać. Najciekawsze, nikomu nie przeszkadza elektroniczny wizjer, wręcz przeciwnie, ludzie piszą że jest lepszy od optycznego i że nie wyobrażają sobie powrotu do lustrzanek. Z baterią nikt nie ma problemu. AF podobno miód malina. Reszta, czyli parametry, potwierdza się w praktyce
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 05-06-2018 o 09:10

Podobne wątki

  1. Wybór systemu Nikon D750, Canon 6d MarkII, Sony A7II
    By aldam in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 16-12-2017, 19:30
  2. Przejściówka z Sony na Nikon
    By Pedro100 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-07-2017, 11:26
  3. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 11:50
  4. Nikon i Sony??
    By Anonymous in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2005, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •