Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wersja amerykanska D80

    Witam
    Mam krotkie pytanie a mianowicie czy wersja amerykanska kupiona w USA rozni sie jakos istotnie od wersji polskiej, czy roznica np w wersji oprogramowania moze uniemozliwic np odczytywanie zdjec na komp. czy ewentualnie trzeba dokonywac w serwisie jakis dodatkowych zabiegow.
    Dzieki z gory za odpowiedzi i pozdrawiam
    Bartek

  2. #2

    Domyślnie

    Będziesz musiał kierunkowskazy wymienić, bo z tego co się orientuję to tylne są czerwone a przednie białe (w Polsce jak wiesz są żółte vel. pomarańczowe).
    A na serio, to nie powinieneś mieć problemu z wersją amerykańską. W końcu obowiązują pewne standardy.
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartelso Zobacz posta
    Witam
    Mam krotkie pytanie a mianowicie czy wersja amerykanska kupiona w USA rozni sie jakos istotnie od wersji polskiej, czy roznica np w wersji oprogramowania moze uniemozliwic np odczytywanie zdjec na komp. czy ewentualnie trzeba dokonywac w serwisie jakis dodatkowych zabiegow.
    Dzieki z gory za odpowiedzi i pozdrawiam
    Bartek
    nie. roznica jest tylko w braku gwarancji soft na plytce bedziesz mial pewnie angieslki i hiszpanski, ale to akurat maly problem. cala reszta jest ta sama
    podpis nieczytelny

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    nie. roznica jest tylko w braku gwarancji soft na plytce bedziesz mial pewnie angieslki i hiszpanski, ale to akurat maly problem. cala reszta jest ta sama
    i instrukcją - nie będzie polskiej, ale nie nalezy pytać potem na forum, skąd ściągnąć polską wersję, tylko udać się na postępu i kupić (Nikon Polska traktuje tą instrukcję jak dzieło chronione prawem autorskim)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    cala reszta jest ta sama
    Łącznie z polskim menu?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Łącznie z polskim menu?
    tak
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Łącznie z polskim menu?
    są tylko dwie wetrsje softu dla D80 różniące się kosmetyką zdajsie,
    obie z możliwością ustawienia PL języka menu.
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  8. #8

    Domyślnie

    "czy wersja amerykanska kupiona w USA rozni sie jakos istotnie od wersji polskiej"

    Tak, nazywa sie U80
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  9. #9

    Domyślnie

    Witam, ja kupilem d80 18-135 w stanach i ku memu zdziwieniu ma nawet polskie menu. Jedyna rzecz jaka jest inna to kabel do ladowarki. Po prostu maja inne gniazdka. Z reszta nie mialem zadnych problemow.
    Pozdrawiam!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    "czy wersja amerykanska kupiona w USA rozni sie jakos istotnie od wersji polskiej"

    Tak, nazywa sie U80
    Aaa... faktycznie i ma zamienione kółka sterujące,
    to przednie jest z tyłu a tylne z przodu...
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •